Notowana na giełdzie, holenderska firma Icecat rozpoczyna przed sprzedaż ICURY- kryptowaluty 2.0 dla globalnej syndykacji kontentu

Icecat, spółka notowana na giełdzie w Holandii i wykorzystująca unikalny i globalny otwarty katalog treści na rynku e-commerce wprowadziła "2.0" kryptowalutę, ICURY. ICURY, kryptowaluta Icecat, jest kryptotokenem, który jest akceptowany przez Icecat oraz będzie pełnił rolę płatności w istniejącym ekosystemie.

2018-02-23 11:10:55

 

Jest to moneta 2.0 w tym sensie, że token jest emitowany przez istniejącą i przynoszącą zyski firmę z substancją, prowadzącą usługi operacyjne i udokumentowaną. Icecat to nie tylko startup, to pomysł na biznes.

ICURY jest zdefiniowany jako kryptotoken do decentralizacji istniejącej globalnej sieci dystrybucji kontentu Icecat, która już obsługuje 18 biliardów pobrań rocznie przez dziesiątki tysięcy firm z branży e-commerce. Icecat chce wykorzystać token jako przedpłatę za swoje usługi przy minimalnej wartości. Następnie token można wykorzystać do zachęcenia do zdecentralizowanej produkcji i syndykowania treści. Obecnie Icecat produkuje około miliona arkuszy danych produktów rocznie. W zdecentralizowanej konfiguracji, w tym zachęty symboliczne, Icecat oczekuje, że produkcja może rocznie wzrosnąć do kilkudziesięciu milionów arkuszy danych produktów. W ekosystemie tokena, niezależne kontrole jakości są uważane za krytyczne, ponieważ użytkownicy wymagają znormalizowanych i zweryfikowanych treści produktów.

W celu technicznego stworzenia i wydania ICURY, Icecat ściśle współpracuje z zespołem blockchain Tacxe / Ledgable. Utworzone zostały także metryki ICO (https://iceclog.com/wp-content/uploads/2018/02/ICECAT-introduces-the-ICURY-coin-v0.98.pdf ).

Informacje o Icecat NV

Icecat NV, notowany w holenderskim NPEX, jest globalnym wydawcą i syndykatorem informacji o produktach dla rynku e-commerce. Icecat NV, założona w 2009 roku, współpracuje z około 68 000 sklepów internetowych i setkami marek takich jak Philips, Sony, Samsung, HP, P & G, Lego i L'Oréal.

Icecat obejmuje jednostki zależne Icecat LLC (Icecat Ukraine) i Icecat Content Sourcing OÜ (Icecat Estonia), Iceshop BV oraz udziały w Hatch B.V. Centra Icecat Ukraine i Icecat Estonia są odpowiedzialne za zatrudnienie edytorów i programistów. Hatch BV dostarcza inteligentne przyciski "Kup teraz", które pomagają producentom zamieniać ich witryny w wymierne generatory leadów dla swoich sprzedawców internetowych. Iceshop jest specjalistą w zakresie integracji e-commerce oraz rozwiązań do zarządzania informacjami o produktach (PIM).

Zainteresowany ICURY? Dołącz do grupy Telegram ICURY:

https://t.me/joinchat/ILcuOAz2sKyWZxlnmTmx1Q

 

 

 

ZNAJDŹ NAS: