Autor: Marcin Cichocki

założyciel i CEO agencji contentowej Kuźnia Treści Strateg komunikacji oraz konsultant content marketingowy. Jego teksty trafiały między innymi na łamy: Newsweeka, Wyborczej, Forbesa, Business Insidera, Rzeczpospolitej i portalu Komputer Świat. Współpracował między innymi z Grupą Interia, PKO Factoring, Sinsay, Allegro, Tigers czy Rossmann. Jest autorem książki Zawód: copywriter. Zacznij zarabiać na pisaniu oraz kursów copywriterskich. Dzieli się swoją wiedzą z zakresu content marketingu w Treściwym Podcaście.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Audyt contentu krok po kroku – optymalizacja komunikacji sprzedażowej w treści

Twoja strona generuje przyzwoity ruch z różnych kanałów, którymi docierasz do potencjalnych klientów, ale treści na niej zawarte nie zapewniają zakładanego poziomu zapytań lub sprzedaży? Oznacza to, że odbiorcy widzą je, najprawdopodobniej pobieżnie czytają, ale… nie kupują. Problem ten może rozwiązać copywriterski audyt treści.

Czytaj więcej

Przepis na komunikację, którą z łatwością zapamiętają odbiorcy Twoich treści

Treści w internecie jest zdecydowanie za dużo, a my mamy zbyt mało czasu i chęci na zapoznanie się z większością bombardujących nas każdego dnia informacji. Wobec tego coraz mocniej je filtrujemy. Jeśli komunikacja Twojej marki ani nie dostarcza odbiorcom wartości, ani nie zapada im w pamięć, najprawdopodobniej nie przebijesz się do świadomości swoich potencjalnych klientów. Najwyższy czas, aby Cię zapamiętali!

Czytaj więcej