Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

E-mail w domenie z własnym nazwiskiem? Dlaczego i kiedy warto

Jak zaznaczyć swój profesjonalizm i wyróżnić się w cyfrowym świecie? Posiadanie adresu e-mail w domenie z własnym nazwiskiem może być kluczem do zbudowania silnej i wiarygodnej marki osobistej. Zapraszamy do lektury naszego artykułu, który pomoże Ci zrozumieć, dlaczego warto zainwestować w tę usługę i jak uniknąć potencjalnych pułapek na tej drodze.

Czytaj więcej

Konferencja Lunch z e-commerce – 7. edycja

Już 8 września w Warszawie, odbędzie się 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja e-marketingu i e-commerce Ideo Force. Magazyn Online Marketing zostało partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

Czytaj więcej

Janina Bąk, Marcin Prokop, Martyna Zastawna i ponad 100 wybitnych ekspertów. Znamy szczegółową agendę Forum IAB 2023

Czy AI ma talent? Jak wyrazistość światopoglądowa może stać się elementem premiumizacji marki? Czy green business jest rzeczywiście green? Jak wygrać w ecommerce w czasach recesji i kryzysu? Z tymi i innymi pytaniami zmierzy się ponad 100 prelegentów na 4 scenach Forum IAB 2023. IAB Polska, organizator tej najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w Polsce, właśnie opublikował szczegółową agendę. Wydarzenie odbędzie się już 30-31 maja w Warszawie!

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej

Impact’23 zapowiada się imponująco. 10-11 maja w Poznaniu wystąpią najlepsi światowi mówcy i liderzy biznesu.

Najbardziej rozpoznawalni mówcy w kraju i na świecie z Nassimem Talebem i Natalie Portman na czele, 7 scen, ponad 500 speakerów, 23 ścieżek tematycznych, warsztaty dla liderów biznesu i konkurs dla startupów z Polski wspierany przez Sebastiana Kulczyka i Puls Biznesu – to plan na dwa dni Impact’23, najważniejszego w Polsce i tej części Europy kongresu gospodarczo-technologicznego, który w maju 2023 r. odbędzie się w Poznaniu.

Czytaj więcej

Eksperci w ogniu pytań

Chcąc stworzyć skuteczną strategię marketingową, warto skupić się na trendach. Korzystanie z nowych funkcjonalności zdecydowanie wspomaga działalność marketerów. Wielu z nich zastanawia się jednak, na jakie trendy warto zwrócić uwagę? Które przyniosą najlepsze korzyści? Między innymi na te pytania odpowiedzieli nasi eksperci.

Czytaj więcej

„Miasto ING” w przestrzeni metaverse na Robloxie

W zeszłym roku ING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce pojawił się na platformie gamingowej Roblox z grą edukacyjną „Miasto ING”. W ramach gry bank otworzył wirtualny oddział oraz stworzył dla młodych graczy przestrzeń, gdzie przez zabawę dzieci uczą się zarządzania swoimi pieniędzmi: oszczędzania i umiejętnego ich wydawania. W lutym tego roku, aby przykuć uwagę młodych ludzi, ING Bank Śląski zorganizował pierwszy koncert polskiego wykonawcy w Robloxie – 4 lutego na wirtualnej scenie wystąpił youtuber i wykonawca Palion. Wydarzenie to zgromadziło ponad 55 tys. fanów i było pretekstem do zaprezentowania nowej odsłony miasta, której motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w sieci – zhakowaliśmy koncert, który sami zorganizowaliśmy, żeby uświadomić młodym graczom wagę cyberbezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Najlepsze reklamy perfum: Znasz je wszystkie?

Co sprawia, że zatrzymujemy wzrok i nie mamy ochoty przełączyć kolejnej propozycji z bloku reklamowego? Dlaczego niektóre spoty zyskują tak wielką popularność, że stają się viralami, doczekują się licznych przeróbek i po prostu się o nich mówi? Oto najpiękniejsze, najbardziej emocjonujące i nietypowe reklamy perfum.

Czytaj więcej

Co kupić dziewczynie? 8 pomysłów na prezent

Prezent dla bliskiej osoby – jednocześnie najprostszy, bo wręczany komuś, kogo dobrze znasz i darzysz uczuciem, a z drugiej strony najtrudniejszy, bo ma właśnie te silne emocje wyrazić lub podkreślić. Czym obdarować dziewczynę, która jest wyjątkowa? Najlepszym prezentem będzie oczarowanie jej zapachami, kolorami i klimatem, jaki można wyczarować przy pomocy luksusowych kosmetyków. Sprawdź nasze propozycje zestawów do makijażu, kosmetyków do hedonistycznego self-care oraz zmysłowych perfum.

Czytaj więcej

Eksperci w ogniu pytań

E-mail marketing jest jednym z najbardziej efektywnych kanałów dystrybucji treści. Kampanie e-mailowe nadal otrzymują najwyższe zwroty z inwestycji wśród cyfrowych kanałów marketingowych. Co więcej, liczba aktywnych użytkowników poczty e-mail wzrasta z roku na rok. Optymalizacja czy automatyzacja? Co automatyzować w e-mail marketingu? Kiedy optymalizacja i doświadczenie eksperta pozwalają uzyskać lepsze wyniki? Jakie wyzwania czekają na e-mail marketerów? Jakie będą kluczowe trendy na 2023? Na te pytania odpowiedzieli nasi eksperci.

Czytaj więcej

Fenomen Spotify Wrapped

Dzień wyjścia Spotify Wrapped wiele osób porównuje do Święta, a sama viralowa kampania staje się okazją do zintegrowania milionów użytkowników poprzez udostępnianie ich muzycznych statystyk. W czym tkwi sukces Spotify Wrapped?

Czytaj więcej