Jak zwiększyć konwersję w e-sklepie dzięki plikom produktowym?

Trudno wyobrazić sobie obecnie skutecznie działający biznes e-commerce bez wykorzystania plików produktowych. Dzięki nim docieramy do szerszego grona odbiorców, nasze produkty są widoczne i lepiej eksponowane w wyszukiwarkach i porównywarkach cenowych, a dodatkowo zyskujemy możliwość prowadzenia skutecznych kampanii w wyszukiwarkach. Jednak skuteczna sprzedaż to nie tylko stosowanie pliku produktowego. Lepsze wcale nie jest wrogiem dobrego, więc aby poprawiać konwersję w swoim e-sklepie należy regularnie pracować z plikami produktowymi, bo ich modyfikowanie pod kątem zmieniających się preferencji użytkowników to najlepsza droga do skutecznej sprzedaży.

2016-10-06 14:09:02

Regularna optymalizacja feeda

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: