Dużo praktycznej wiedzy, zaskakujące inspiracje i spora dawka emocji: Warsaw Email Summit 2015 już za nami

1. października w Warszawie odbyła się trzecia już odsłona najważniejszego wydarzenia w branży e-mail marketingu i wielokanałowości - Warsaw Email Summit. Tegoroczna edycja upłynęła pod hasłem - Ecommerce Success on Autopilot". Dzięki zróżnicowanym case studies oraz prelekcjom ekspertów z różnych dziedzin i branż, uczestnicy WES mieli szansę zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w e-biznesie.

2015-10-08 09:46:16

Konferencja zgromadziła ponad 140 uczestników, reprezentujących polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz organizacje. Prelegenci Warsaw Email Summit 2015 przybliżyli słuchaczom tematy związane z oczekiwaniami konsumentów mobilnych, najważniejszymi trendami w e-mail marketingu, korzyściami dynamicznej personalizacji newsletterów oraz segmentacji bazy danych, wadami i zaletami videomailingu, User Experience, prawnymi aspektami e-mail marketingu w kontekście zmian 25.12.2014, jak również szerokimi możliwościami rekomendacji i predictive marketing.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: