Z miłości do klientów - Walentynki w kampaniach mailingowych

Kolejny dzień w roku, idealny do obdarowywania się prezentami zbliża się wielkimi krokami. Walentynki to dobry moment, aby wpłynąć nie tyle na rozum klienta co na jego serce.

2015-02-11 15:11:32

Bez względu na to czy lubimy ten dzień czy nie, każdemu zrobi się miło kiedy zobaczy spersonalizowany e-mail w interesującej go tematyce, z ulubionymi bądź pożądanymi przez niego produktami i dodatkowo z mega rabatem, bądź po prostu z pomysłem na prezent dla drugiej połówki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.o-m.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: