Autor: Artur Maciorowski

   Redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”, certyfikowany trener DIMAQ/IAB Polska, konsultant i szkoleniowiec eCode.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

VIP – 10 pytań do Kamila Bolka, eksperta w zakresie influencer i wideo marketingu, ex-CMO Lifetube (LTTM)

Czy influencer marketing generuje klientów w każdej branży? Który z formatów współpracy z influencerami jest najbardziej opłacalny, zważając na cele marketerów? Jak metaverse może zmienić świat komunikacji? Na te i wiele innych pytań odpowiada Kamil Bolek w rozmowie z Arturem Maciorowskim, redaktorem prowadzącym „Magazyn Online Marketing”.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do Michała Dmocha

Kto z nas nie zaczyna śpiewać w myślach, czytając nazwę „Shopee”, niech pierwszy rzuci kamieniem! Co decyduje o sukcesie kreacji reklamowej? Które kanały komunikacji są szczególnie ważne w procesie pozyskiwania nowych klientów? Jakie są kluczowe mierniki sukcesu kampanii reklamowych online? Na te i wiele innych pytań odpowiada Michał Dmoch w rozmowie z Arturem Maciorowskim, redaktorem prowadzącym „Magazyn Online Marketing”.

Czytaj więcej

Blockchain (łańcuch blokowy)

Blockchain to technologia tzw. łańcucha bloków, która służy do przechowywania oraz przesyłania informacji o transakcjach zawartych w sieci.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

Kreatywność  w marketingu – co oznacza, jakie są sposoby na jej pobudzenie i jak zmierzyć jej sukces? O tym, czego marketer może nauczyć się od artystów i gdzie powinien szukać inspiracji, z prof. Lechosławem Garbarskim rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Czytaj więcej

Voice recognition

Voice Recognition to technologia, która umożliwia identyfikację, analizę i interpretację ludzkiej mowy; jest alternatywną metodą interakcji w relacjach człowiek–urządzenie (humant-to-machine).

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

O tym jak budować markę, czego unikać, o czym pamiętać, wreszcie czy można sprzedawać bez zbudowanego brandu… z Pawłem Tkaczykiem rozmawia Artur Maciorowski, Redaktor prowadzący Magazynu Online Mar-keting

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

Bezpieczeństwo projektów i marek - z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się marketerzy w sieci? Jak im zapobiegać? Z Piotrem Koniecznym, ekspertem ds. bezpieczeństwa w internecie, redaktorem naczelnym portalu Niebezpiecznik.pl, rozmawia Artur Maciorowski.

Czytaj więcej

10 pytań do VIP

Jak zmieni się analityka webowa w 2021 roku wraz z nową wersją najpopularniejszego narzędzia Google Analytics? Jakie są najlepsze i najważniejsze funkcje nowego GA4? O tym, czy będziemy mieli przełom w badaniach online z Maciejem Lewińskim rozmawia Artur Maciorowski.

Czytaj więcej

VIP – 25 pytań do…

Co przyniesie nadchodzący rok w kontekście działań reklamowych na Facebooku? Jakie elementy będą decydowały o sukcesie kampanii, jakie formaty reklamowe sprawdzą się najlepiej? Czy konflikt Facebooka z Applem bezpośrednio wpłynie na codzienną pracę e-marketerów? Z Piotrem Chmielewskim rozmawia Artur Maciorowski.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do...

Skąd czerpać pomysły i inspiracje do działań marketingowych? Czy o sukcesie kampanii wideo decyduje obecność znanych osób na planie filmowym? Marcin Sienkowski rozmawia z Arturem Maciorowskim o kluczowych elementach kampanii reklamowych OLX.

Czytaj więcej

Drony

DRON, czyli bezzałogowy statek powietrzny (z jęz. ang. drone lub unmanned aerial vehicle UAV), to autonomicznie lub zdalnie sterowany, bezzałogowy obiekt latający wykorzystywany głównie do obserwacji, rejestracji obrazu czy transportu określonych przedmiotów.

Czytaj więcej