Autor: Artur Maciorowski

   Redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”, certyfikowany trener DIMAQ/IAB Polska, konsultant i szkoleniowiec eCode.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

VIP – 10 PYTAŃ DO…

Co zadecydowało o sukcesie BLIKA na naszym rynku i jaka jest przyszłość systemu płatności mobilnych na arenie międzynarodowej? Z Moniką Król rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do… Artura Kurasińskiego, eksperta AI (sztuczna inteligencja), miłośnika technologii i eksperta branżowego w zakresie digital i e-biznes.

Jak sztuczna inteligencja (AI) zmienia świat marketingu i oblicze e-biznesu? Z Arturem Kurasińskim rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Czytaj więcej

VIP – 10 PYTAŃ DO… 2 ...Pawła Tkaczyka

Jak tworzyć skuteczny przekaz reklamowy w internecie? Z Pawłem Tkaczykiem o kampaniach reklamowych, trendach i dobrych praktykach rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do Kamila Bolka, eksperta w zakresie influencer i wideo marketingu, ex-CMO Lifetube (LTTM)

Czy influencer marketing generuje klientów w każdej branży? Który z formatów współpracy z influencerami jest najbardziej opłacalny, zważając na cele marketerów? Jak metaverse może zmienić świat komunikacji? Na te i wiele innych pytań odpowiada Kamil Bolek w rozmowie z Arturem Maciorowskim, redaktorem prowadzącym „Magazyn Online Marketing”.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do Michała Dmocha

Kto z nas nie zaczyna śpiewać w myślach, czytając nazwę „Shopee”, niech pierwszy rzuci kamieniem! Co decyduje o sukcesie kreacji reklamowej? Które kanały komunikacji są szczególnie ważne w procesie pozyskiwania nowych klientów? Jakie są kluczowe mierniki sukcesu kampanii reklamowych online? Na te i wiele innych pytań odpowiada Michał Dmoch w rozmowie z Arturem Maciorowskim, redaktorem prowadzącym „Magazyn Online Marketing”.

Czytaj więcej

Blockchain (łańcuch blokowy)

Blockchain to technologia tzw. łańcucha bloków, która służy do przechowywania oraz przesyłania informacji o transakcjach zawartych w sieci.

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

Kreatywność  w marketingu – co oznacza, jakie są sposoby na jej pobudzenie i jak zmierzyć jej sukces? O tym, czego marketer może nauczyć się od artystów i gdzie powinien szukać inspiracji, z prof. Lechosławem Garbarskim rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Czytaj więcej

Voice recognition

Voice Recognition to technologia, która umożliwia identyfikację, analizę i interpretację ludzkiej mowy; jest alternatywną metodą interakcji w relacjach człowiek–urządzenie (humant-to-machine).

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

O tym jak budować markę, czego unikać, o czym pamiętać, wreszcie czy można sprzedawać bez zbudowanego brandu… z Pawłem Tkaczykiem rozmawia Artur Maciorowski, Redaktor prowadzący Magazynu Online Mar-keting

Czytaj więcej

VIP – 10 pytań do…

Bezpieczeństwo projektów i marek - z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się marketerzy w sieci? Jak im zapobiegać? Z Piotrem Koniecznym, ekspertem ds. bezpieczeństwa w internecie, redaktorem naczelnym portalu Niebezpiecznik.pl, rozmawia Artur Maciorowski.

Czytaj więcej

10 pytań do VIP

Jak zmieni się analityka webowa w 2021 roku wraz z nową wersją najpopularniejszego narzędzia Google Analytics? Jakie są najlepsze i najważniejsze funkcje nowego GA4? O tym, czy będziemy mieli przełom w badaniach online z Maciejem Lewińskim rozmawia Artur Maciorowski.

Czytaj więcej