VIP – 10 pytań do… Artura Kurasińskiego, eksperta AI (sztuczna inteligencja), miłośnika technologii i eksperta branżowego w zakresie digital i e-biznes.

VIP – 10 PYTAŃ DO...

Jak sztuczna inteligencja (AI) zmienia świat marketingu i oblicze e-biznesu? Z Arturem Kurasińskim rozmawia Artur Maciorowski, redaktor prowadzący „Magazynu Online Marketing”.

Artur, na początek prowokacyjnie... Czy ChatGPT i mu podobne rozwiązania, kolokwialnie mówiąc „pozamiata” na rynku digital? Czy to ten moment, gdy możemy mówić o kolejnej rewolucji technologicznej?

POLECAMY

ChatGPT i podobne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji stanowią obecnie jeden z najważniejszych trendów w branży technologicznej. Ich wszechstronność i efektywność sprawiają, że zyskują coraz większe zainteresowanie wśród użytkowników, a także wśród firm, które widzą w nich wiele możliwości wykorzystania w swojej działalności. 

Trzeba jednak zauważyć, że rewolucja technologiczna trwa już od dłuższego czasu i sztuczna inteligencja jest tylko jednym z wielu elementów tej rewolucji. Można z pewnością mówić o tym, że sztuczna inteligencja wnosi do tej rewolucji nowe elementy i na pewno zmieni paradygmaty wielu branż (począwszy od reklamy).

Wyszukiwarka Google versus ChatGPT i sztuczna inteligencja – kto wygra tę batalię? A może należy spodziewać się małżeństwa z rozsądku Google Search i google’owej AI Bard tak jak Microsoftowy BING AI Chatbot?

Wyszukiw...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy