Autor: Sabina Sęk

Junior Marketing Managerka w user.com.
Od 5 lat rozwija się w obszarze marketingu i PR, a pierwsze doświadczenia zdobywała już na studiach, m.in jako Menedżerka Ogólnopolska Pionu PR w SF BCC oraz Koordynatorka ds. Promocji w Stowarzyszeniu Wiosna. Entuzjastka marketingu z otwartą, pełną pomysłów głową.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wykorzystać AI w automatyzacji marketingu?

LLM, Foundation Model, machine learning, ANNs (artificial neural networks) czy generatywne AI – te określenia i wiele innych związanych ze sztuczną inteligencją pojawiają się coraz częściej w przestrzeni publicznej czy też zawodowej. Słysząc je, bezwiednie na myśl przychodzą nam takie filmy, jak Matrix, Terminator” czy Odyseja kosmiczna. W końcu sztuczna inteligencja (AI), zanim zawładnęła naszą marketingową rzeczywistością w 2022 czy w 2023 r., to najpierw podbiła naszą kulturę.

Czytaj więcej

Marketing automation w praktyce – jak budować i testować scenariusze automatyzacji?

Marketing automation – wspaniałe narzędzie, dzięki któremu wszystkie Twoje trudności i wyzwania biznesowe znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Twój zespół marketingu zostanie w jednej chwili odciążony, leady (oczywiście tylko te idealnie dopasowane do Twojej buyer persony) będą generowane w ilościach hurtowych, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie podjęcie decyzji, na co wydać stale rosnący zwrot z inwestycji.

Czytaj więcej

Co warto automatyzować w 2022 r.?

Od wielu lat dostrzec można panujący i rozpowszechniający się trend automatyzacji procesów w firmie, zarówno na poziomie całej organizacji, jak i poszczególnych działów.

Czytaj więcej