Autor: Dagmara Pakulska

trener, konsultant i publicysta w zakresie szeroko pojętego e-marketingu Od 2010 roku w branży internetowej. Swoje doświadczenie czerpała w agencjach interaktywnych i EB-owych. Aktualnie pracuje pod swoją własną marką. Jako właścicielka agencji szkoli z zakresu social media marketingu, social sellingu, real-time marketingu oraz personal brandingu, jak rownież zajmuje się opracowaniem i egzekucją strategii marketingowych. W jej portfolio szkoleniowym znajdują się między innymi takie podmioty, jak: TVN, Idea Hub czy ŁKS. Od 2015 roku prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na AGH i WSE. Od stycznia 2017 roku autorka Niby-Prasówki na Facebooku.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Social media 2022

Jest początek roku, a Twój mózg ma już ochotę wybuchnąć od nadmiaru sprzecznych sygnałów, które otrzymujesz na temat współczesnych mediów społecznościowych? Wcale mu się nie dziwię! Jedni mówią, że Facebook jest wirtualnym krajem dla starych ludzi, a drudzy, że tylko TikTok ma sens. Jeszcze inni twierdzą, że w tym roku trzeba bezwzględnie prowadzić komunikację na LinkedIn, a kolejni są zagorzałymi fanami Instagrama. Jak więc podjąć tę właściwą decyzję i wybrać najlepsze kanały social mediów dla swojej marki? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Czytaj więcej

Zaangażuj B2B na LinkedIn!

„Publikuj na LinkedIn!”. Łatwo powiedzieć, ale już zdecydowanie trudniej zrobić. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że grupa docelowa tego medium składa się z wykształconych przedstawicieli biznesu, często osób decyzyjnych w wielu firmach, którzy nie zadowolą się bylejakością. O czym więc pisać, by Twój wysiłek poświęcony na przygotowanie treści, nie poszedł na marne? Jak konstruować swoje posty, by inni chcieli je przeczytać? Na te i kilka innych pytań, odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Czytaj więcej

Organicznie czy płatnie? Czyli słów kilka o tym, jak działać na LinkedIn w roku 2021

Zdradzę Ci sekret. Social selling i rekrutacja zakochały się w LinkedIn. Fakt, zrobiły to już dość dawno, ale w czasie pandemii COVID-19, gdy większość działań biznesowych została przeniesiona do świata online, ich związki naprawdę zaczynają kwitnąć. W dodatku nikomu nie przeszkadza ten swoisty trójkąt! Chcesz do niego dołączyć i w pełni korzystać z potencjału największego medium społecznościowego dla profesjonalistów na świecie? W takim razie musisz przeczytać ten artykuł!

Czytaj więcej

Najważniejsze rzeczy, które musisz wiedzieć o influencer marketingu w B2B

Zacznijmy od małej zabawy. Wypowiedz na głos słowo „influencer” i zastanów się, kto przychodzi Ci na myśl. Założę się, że jednym z Twoich pierwszych skojarzeń jest fit celebryta reklamujący kolejny szejk proteinowy lub gwiazda telewizji, która w slow motion prezentuje spektakularne efekty stosowania odżywki do włosów lub tuszu do rzęs. 

Czytaj więcej

Sales navigator vs. działania organiczne – pojedynek na narzędzia czas zacząć!

Nie mydlmy sobie oczu – nie ma dziś mowy o efektywnej sprzedaży bez udziału internetu. Potęgi social sellingu też już nie trzeba nikomu tłumaczyć. Pozostaje jednak pytanie, czy na LinkedInie – największym serwisie skupiającym profesjonalistów – wystarczą działania basic, czy może trzeba się pokusić o inwestycję w jeden z pakietów premium? Czas rozpocząć pojedynek – działania organiczne vs. Sales Navigator? Które z rozwiązań wygra? Tego dowiesz się już za chwilę!

Czytaj więcej

Generuj leady B2B za pośrednictwem LinkedIn!

Pragniesz docierać ze swoimi produktami i usługami do przedstawicieli szeroko pojętego biznesu? W takim razie musisz wiedzieć, że ponad 80% leadów B2B generowanych w social mediach pochodzi z… LinkedIna1! Nie dziwi zatem, że aż 92% marketerów B2B uznało serwis należący do Microsoftu za najbardziej efektywną platformę społecznościową, służącą realizacji celów biznesowych2. Statystyki jednak na nic się zdadzą, jeśli gruntownie nie zbadasz tematu i nie dowiesz się, w jaki sposób skutecznie generować leady za pośrednictwem najbardziej profesjonalnej platformy społecznościowej na świecie. Na szczęście w tym artykule udzielę Ci kilku praktycznych porad. Gotowy? Zaczynamy!

Czytaj więcej