Narzędzia do generowania leadów, które musisz poznać

Reklama internetowa

Jeżeli chcesz generować leady, będziesz potrzebował narzędzi, które uczynią proces pozyskiwania leadów efektywnym. W poniższym zestawieniu zebrałem rozwiązania, które pozwolą Ci zautomatyzować wiele czynności i pozwolą sprawniej generować leady.

Narzędzia do tworzenia stron docelowych, formularzy i pop-upów

Jeżeli kierujesz ruch z płatnych kampanii marketingowych na Twoje strony docelowe, to chcesz, aby osoby tam trafiające możliwie najczęściej realizowały cel Twojej kampanii, np. wypełniały formularz lub dokonywały zakupu. Właśnie dlatego potrzebujesz rozwiązania, które umożliwia efektywne tworzenie stron docelowych 
i formularzy.

POLECAMY

Landingi

Najpopularniejszy w Polsce edytor stron docelowych, który jest dostępny już od 49 zł miesięcznie. Landingi oferują szereg przydatnych rozwiązań, począwszy od gotowych szablonów stron przez gotowe integracje aż po edytor pop-upów. 

Rys. 1. LandingiTilda

Ciekawą alternatywą względem Landingów i innych rozwiązań do tworzenia stron lądowania jest Tilda. Narzędzie to oferuje szereg interesujących funkcji, a także ciekawe wizualnie szablony stron docelowych.
 

Rys. 2. TildaHello Bar

Hello Bar w darmowej wersji umożliwia stworzenie 10 różnych wersji pop-upów i przypiętych banerów, które możesz wykorzystać na stronie. Pamiętaj, że bezpłatna opcja ograniczona...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy