Autor: Robert Marczak

Marketer specjalizujący się w optymalizacji współczynnika konwersji i generowaniu leadów. Pomaga firmom i start-upom w tworzeniu skutecznych procesów lead generation. Autor bloga o lead generation: https://marczak.me

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Narzędzia do generowania leadów, które musisz poznać

Jeżeli chcesz generować leady, będziesz potrzebował narzędzi, które uczynią proces pozyskiwania leadów efektywnym. W poniższym zestawieniu zebrałem rozwiązania, które pozwolą Ci zautomatyzować wiele czynności i pozwolą sprawniej generować leady.

Czytaj więcej

3 pomysły na optymalizację Landing page, które mogą Cię zrujnować oraz metoda, jak tego uniknąć

Często podchodzimy do tematu optymalizacji stron docelowych, nie dysponując należytą wiedzą, opierając się na złych przesłankach, które zazwyczaj zapożyczyliśmy z internetu. W niniejszym artykule przedstawię Ci trzy najpopularniejsze pomysły dotyczące optymalizacji stron docelowych, z którymi spotykasz się w sieci, a które mogą zrujnować Twój biznes.

Czytaj więcej

Landing page w B2B i B2C. Jak go przygotować, by osiągać lepsze wyniki?

Każda kampania marketingowa potrzebuje stron docelowych. Jeżeli chcesz generować więcej leadów lub sprzedawać więcej, musisz dodać landing pages do Twojej digitalowej strategii sprzedaży.

Czytaj więcej

Sztuka projektowania efektywnych landing page – jak tworzyć strony docelowe, by konwertowały?

Landing page to miejsce, na które kierowany jest odbiorca po kliknięciu w reklamę. Landing page, w przeciwieństwie do strony firmowej, realizuje jeden precyzyjnie określony cel. Dzięki temu masz pewność, że sprowadzony ruch przełoży się na wyższą konwersję, a odbiorca w prosty sposób będzie mógł zrealizować konkretną akcję.

Czytaj więcej

Skuteczny landing page w procesie zbierania leadów

Twoje działania mające na celu zbieranie leadów okazały się nieskuteczne? Pomimo wysiłku włożonego w stworzenie odpowiedniej persony, zaplanowanie działań e-mailmarketingowych, dopasowanie przekazu marketingowego i tak KPI kuleje? Pomimo przyciągnięcia tysięcy unikalnych użytkowników, konwersji jak nie było, tak nie ma? Taka sytuacja na pewno przydarzyła się Tobie lub Twojemu znajomemu, niezależnie, czy działasz w obszarze B2B, czy B2C.

Czytaj więcej