Niech to już się skończy

Felieton specjalny

Dzień dobry. Tu Maciej Orłoś. Prezenter oraz dziennikarz telewizyjny. Od pewnego czasu youtuber. A także influencer. Jak również instagramer, właściciel fanpage’a na FB oraz prywatnego profilu na FB. Od bardzo niedawna tiktoker (bez przekonania). Dziennikarz nowych mediów. Ale przecież mediów tradycyjnych też, bo jeszcze o nich nie zapomniałem. Autor i prowadzący audycję w internetowej Radiospacji, nadający – jak wszyscy w tej rozgłośni – z domu. Człowiek, który bez smartfona i dostępu do internetu nie umiałby żyć, i który jednocześnie z rozrzewnieniem wspomina czasy analogowe. Osoba, która odsunęła się od telewizji, również jako widz, a jednak ma do niej sentyment. 

O losach człowieka telewizji, który dość szybko musiał przestawić się na bycie człowiekiem mediów społecznościowych, można by długo pisać, bo jest tu wiele aspektów i wątków, blasków oraz cieni. Musiałem dokonać wyboru koniecznego ze względu na krótką formę wypowiedzi i z długiej listy tematów wybrałem dla Was trzy.

POLECAMY

  1. Doświadczony dziennikarz/prezenter telewizyjny taki jak ja musi zaczynać swoją drogę na YouTube od zera. Nie może liczyć na to, ż...
Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy