Autor: Przemysław Woźniak

business development manager, Spicy Mobile

Związany z agencją marketingu mobilnego Spicy Mobile od ponad trzech lat. Odpowiada za przygotowywanie strategii dla kluczowych klientów, realizację projektów new business oraz opracowywanie działań niestandardowych. Wcześniej związany z domem mediowym Mindshare Polska.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak tworzyć skuteczny przekaz reklamowy na smartfonach?

Reklama mobilna kusi marki interaktywnymi formatami i niespotykanymi w innych kanałach możliwościami dotarcia do konsumenta. Na sukces kampanii składa się jednak to, co ukryte – zasoby big data i technologia, która ułatwia ich wykorzystanie.

Czytaj więcej

Trendy w reklamie mobilnej – od technologii po formaty reklamowe

Choć 2023 rok nie przyniósł w mobile’u żadnej rewolucji, śmiało możemy powiedzieć, że reklamodawcy odrobili lekcję i coraz skuteczniej wykorzystują możliwości reklamy mobilnej w dotarciu do potencjalnych konsumentów. Ruch i sprzedaż napędzają trzy rzeczy – technologia, dane i interaktywne formaty reklamowe.

Czytaj więcej

Mobilne trendy 2022 w pigułce

Blokada 3rd party cookies i jej konsekwencje to jeden z najważniejszych tematów w branży w 2022 r., jednak niejedyny. Przyjrzyjmy się bliżej trendom i wydarzeniom, które będą kształtować marketing mobilny w tym roku.

Czytaj więcej

Specyfika planowania kampanii reklamowych na urządzeniach mobilnych z uwzględnieniem niestandardowych formatów

Tym, co w szczególności wyróżnia kanał mobile, jest możliwość wykorzystania danych o użytkowniku. Jakie dane są dostępne dla media plannerów? Jak je wykorzystać na etapie planowania kampanii reklamowej? Jakie formaty reklamowe wybrać? Oto kilka przykładów kampanii reklamowych, w których z sukcesem połączono pomysł, kreację i możliwości „big data”.

Czytaj więcej