Autor: Piotr Sulewski

Prezes zarządu Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k Absolwent Uczelni Łazarskiego na kierunku Zarządzanie projektami, gdzie zdobył również tytuł MBA (Master of Business Administration); obecnie studiuje analizy marketingowe w Akademii Leona Koźmińskiego; jest doświadczonym praktykiem biznesu – zarządza i koordynuje pracą Spółki; specjalizuje się w analizie danych i reklamie online; wierzy, że największą wartością firmy są ludzie dlatego docenia osoby z pasją, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak ustawiać i optymalizować stawki CPC w kampaniach reklamowych Google Ads?

CPC (ang. cost per click) jest wciąż najchętniej wybieranym przez reklamodawców modelem rozliczeniowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ wybór formatu, w którym płacimy wyłącznie za kliknięcia w naszą reklamę, wydaje się naturalnym odruchem większości reklamodawców.

Czytaj więcej

Strategia w kanałach online – wzorcowy mediaplan na 2020 r

Żadna kampania nie powstanie bez media planu, który zawiera szczegóły dotyczące kanałów i metod komunikacji. To dokument, który jest zbiorem najważniejszych informacji i działań składających się na strategię marketingową. Dzięki temu wszystkiemu możemy dotrzeć do wybranej grupy docelowej. Początek roku zbliża się wielkimi krokami, więc warto już teraz sporządzić media plan na 2020 r. Co należy w nim uwzględnić?

Czytaj więcej

Punkty styku klienta z marką w kanałach online – case study Warsaw Media House

Analiza punktów styku z marką (tzw. touchpoint) jest bardzo ważna dla strategii każdej marki. Identyfikacja touchpointów pozwala zbudować strategię marketingową, a podstawowym błędem jest branie pod uwagę wyłącznie momentu zakupu, ponieważ należy tu uwzględnić również moment przed i po jego dokonaniu. Każdy etap zetknięcia z marką musi dostarczyć naszemu konsumentowi jakąś wartość.

Czytaj więcej

Sprawdzone techniki copywriterskie – case study Warsaw Media House

Marketing treści cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Dobrze napisana treść może przełożyć się na znaczący wzrost zainteresowania marką i samą sprzedaż. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej konkretnym technikom copywriterskim. Jednym z najważniejszych elementów efektywnego copywritingu jest odpowiedni dobór słów kluczowych, które wpływają na podwyższenie współczynnika konwersji.

Czytaj więcej

Praktyczne sposoby na budowanie marki w kanałach online

Budowanie marki w sieci to w dzisiejszych czasach absolutna podstawa, jednak sama obecność w świecie online nie wystarczy. W pierwszej kolejności należy świadomie ułożyć strategię i zastanowić się nad konkretnymi działaniami, które powinny się na nią składać. Branding to proces długotrwały i złożony, w którym należy uwzględnić zarówno specyfikę danego rynku, jak i potrzeby naszej grupy docelowej.

Czytaj więcej

Jak moderować treści w obszarze MŚP? Na przykładzie Warsaw Media House

Problemem dotyczącym wszystkich przedsiębiorstw są negatywne opinie pojawiające się w internecie. Często prowadzą one do utraty reputacji marki, a nawet do jej upadku. Czasami nawet jedna opinia może spowodować wiele komplikacji w działalności firmy, czego dobrym przykładem jest jedna z warszawskich firm deweloperskich.

Czytaj więcej