Autor: Karolina Kociołek

Digital Manager w agencji 1000 ideas 

Zarządza kampaniami digitalowymi, pomagając przekładać pomysły na rozbudowane kampanie kreatywne. Doradza i szkoli z zakresu komunikacji i marketingu w mediach społecznościowych. Współpracuje z klientami z sektora B2B i B2C – od branży ogrodniczej, przez produkty premium po IT. Nagrywa podcast Ale Kocioł o marketingu.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Grupa odbiorców Advantage+ – zaufać algorytmowi czy wybrać własny scenariusz?

W dobie rosnącej automatyzacji pytanie o to, czy warto zrezygnować z własnych strategii reklamowych na rzecz algorytmów, staje się coraz bardziej palące. Grupy Advantage+ to system oferowany przez Meta, który obiecuje optymalizację kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. Ale czy warto oddać pełną kontrolę algorytmom, czy może lepiej pozostać przy tradycyjnych metodach targetowania reklam?

Czytaj więcej

PINTEREST DLA AMBITNYCH – w jaki sposób realizować kampanie performance?

Pinterest nazywa sam siebie „jedyną platformą, na której reklamy są sprawą dodatkową”, a mimo to oferuje szereg narzędzi reklamowych, dzięki którym możesz dotrzeć do 4,23 mln użytkowników w Polsce[1] . Co istotne, pinnerzy korzystają z platformy po to, by znaleźć inspirację do kolejnego projektu, odkryć nowe produkty lub pomysły. Dzięki temu są bardzo atrakcyjną grupą docelową dla reklamodawców

Czytaj więcej

Pinterest a reklama – jak „ugryźć” społeczność fanów designu?

Pinterest to kopalnia pomysłów dla kreatywnych osób projektujących wystrój mieszkań, kompletujących garderobę na kolejny sezon, czy posiadających hobby związane z rękodziełem lub twórczością artystyczną. Jednak to nie tylko miejsce pełne ładnych obrazków i filmów, a platforma, której 89% użytkowników deklaruje, że korzysta z niej po to, by znaleźć inspiracje do zakupów. Dowiedz się, w jaki sposób pokazać im swoje produkty, żeby chcieli kupować!

Czytaj więcej