Autor: Artur Jabłoński

CEO agencji digitalk, wyspecjalizowanej w działaniach w mediach społecznościowych i reklamach PPC (Google & Social Media Ads). Pracował m.in. dla: TVN, naTemat, Otomoto, Otodom, Allegro, SKANSKA, NEUCA, Sphinx, Województwo Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie czy Instytutu Matki i Dziecka. Prowadzi szkolenia ze skutecznej reklamy na Facebooku. Na sali szkoleniowej spędził już ponad trzy tysiące godzin. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com oraz bestsellerowej książki Jak pisać, żeby chcieli czytać. Wykładowca licznych studiów podyplomowych w całej Polsce. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Eksperci w ogniu pytań

W jaki rodzaj aktywności na Facebooku najlepiej inwestować i jakie działania przynoszą markom najlepsze efekty? Zadaliśmy ekspertom trzy pytania dotyczące najskuteczniejszych strategii oraz poprosiliśmy o wskazówki dotyczące dobrych praktyk.

Czytaj więcej

Jak pisać, żeby chcieli czytać? Pięć rad na temat komunikacji

Świat (tudzież półświatek) marketingowy jest zdominowany przez dyskusję o narzędziach – od globalnej perspektywy (mar-tech), po debaty na temat wyższości jednego sposobu ustawiania kampanii remarketingowej na Facebooku nad drugim. W tym wszystkim umyka rzecz najważniejsza, czyli komunikacja.

Czytaj więcej

WWW i webwriting w praktyce: jak tworzyć angażujący content i formatować treści na stronach WWW?

Internetowi odbiorcy nigdy nie lubili czytać i trudno ich za to winić. Ekrany szybciej męczą oczy, a sama lektura trwa dłużej niż w przypadku papieru. Stąd internet się ogląda, a teksty w nim – skanuje. Co z tego wynika? Jakich zasad stylistycznych się trzymać? Jak pisać, aby chciano nas czytać i aby wyszukiwarki polubiły właśnie nasze treści? Zapraszam do lektury!

Czytaj więcej

Kreacje reklamowe na Facebooku – jak powinny wyglądać?

Wiele osób prowadzi codziennie kampanie reklamowe i wizerunkowe na Facebooku. W wielu przypadkach okazują się one bezskuteczne, a czasem koszty promocji wręcz przewyższają faktyczne zyski ze sprzedaży. W takiej sytuacji pozostaje nam tylko gorzko zapłakać nad skutecznością facebookowej reklamy, prawda?

Czytaj więcej

Cztery rzeczy, które poprawią Twoje kampanie reklamowe na Facebooku

Facebook to doskonałe narzędzie reklamowe. Pod jednym warunkiem – jeśli umiejętnie ustawisz swoje kampanie. Bariera wejścia jest niska. Teoretycznie wystarczy zacząć promować posty. Coraz więcej osób korzysta też z dobrodziejstw menedżera reklam.

Czytaj więcej