Autor: Franciszek Georgiew

Założyciel Tigers - agencji digitalowej kreującej wizerunek w sieci największych marek w Polsce → www.tigers.pl.
CEO Grupy Tigers; udziałowiec w firmach: Huqiao, Automation House, Tigers Dev.
Ekspert marketingu i biznesu. Strateg, nastawiony na rywalizację i przemyślane skalowanie działań. Autor kompleksowych publikacji na temat ekosystemu Facebooka – “Księgi Adsów” i “Księgi Organika”.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Social media – szanse i zagrożenia w 2021 roku

Jeżeli nie Facebook, to co wybrać? Wchodzimy z nadzieją i energią w kolejny rok. Jednak zamiast kolejnego podsumowania i trendów, chciałbym Wam pokazać kilka mitów, szans i zagrożeń na ten rok. Opieram je na twardych danych i praktycznych doświadczeniach i mam nadzieję, że pomogą Wam nawigować w zmiennej i nieprzewidywalnej rzeczywistości. Postaram się unikać czarno-białych odpowiedzi, jednocześnie dając Wam możliwie konkretne rekomendacje.

Czytaj więcej

Eksperci w ogniu pytań

W jaki rodzaj aktywności na Facebooku najlepiej inwestować i jakie działania przynoszą markom najlepsze efekty? Zadaliśmy ekspertom trzy pytania dotyczące najskuteczniejszych strategii oraz poprosiliśmy o wskazówki dotyczące dobrych praktyk.

Czytaj więcej

Przegląd formatów reklamowych krok po kroku - jak wybierać formaty i ustawiać kampanie pod konkretne cele biznesowe?

Z każdym rokiem zwracam coraz mniej uwagi na szczegółowe ustawienia kampanii na Facebooku. Nie wynika to tylko z doświadczenia w zarządzaniu kontami reklamowymi. Coraz bardziej dostrzegam ogromną rolę kreacji. Stanowi ona dla mnie absolutny składnik numer jeden, jeśli chodzi o udane działania reklamowe.

Czytaj więcej

Jak planować kampanie na Facebooku w oparciu o zainteresowania?

Najbardziej ogólną i klasyczną kategorią reklamową na Facebooku są zainteresowania. Ponieważ jest to najczęściej używana opcja targetowania, warto wiedzieć, jak w ogóle ludzie są naznaczani jako „zainteresowani” danym tematem.

Czytaj więcej

Facebook i trzy pojęcia z dziedziny storytellingu: Brand hero, USP, język korzyści

Z łatwością można stworzyć listę pojęć z zakresu storytellingu marki, o których często słyszy się w branży. To klasyka wiedzy marketingowej, którą wielu marketerów poważa i… pomija. Często skupiają się oni bardziej na modnych kanałach i narzędziach, zapominając o esencji: puszczają precyzyjnie targetowane reklamy na wielu platformach, optymalizują budżety i grupy odbiorców – by potem uświadomić sobie, że nie wiedzą właściwie, co i jak chcą w reklamach zakomunikować. 

Czytaj więcej