Autor: Wojciech Bizub

Copywriter & magik e-marketingu. Dzisiaj jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza im wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię marketingową WBIZNES. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

10 nowych narzędzi, dzięki którym rozkręcisz swoje social media

Praca przy social mediach może zająć naprawdę dużo czasu. Warto ją sobie ułatwić i uatrakcyjnić, dobierając odpowiednie aplikacje. Tym razem wśród polecanych narzędziach znajdziesz takie, które albo oszczędzą Twój czas, albo podniosą skuteczność działania.

Czytaj więcej

Czy używasz argumentów kontrastujących w swoich ofertach?

Czym byłyby nasze rozmowy, spory, kłótnie bez argumentów? Wymianą niewiele znaczących zdań i oznajmień. Mało istotnych, bo niebędących reakcją na człowieka siedzącego po drugiej stronie stołu albo monitora, zdradzających brak chęci przekonania kogoś do swoich racji.

Czytaj więcej

Nie masz środków na marketing? Dziesięć rozwiązań, jak reklamować firmę za 500 złotych miesięcznie

Wielki marketing za niewielkie pieniądze to marzenie każdego właściciela firmy. Szczególnie w biznesach, które dopiero zaczynają się rozwijać i nie posiadają budżetu na zaawansowane aktywności marketingowe.

Czytaj więcej

Jak prosto, szybko i przy ograniczonym budżecie tworzyć własną grafikę – darmowe banki zdjęć i aplikacje dla niegrafików

Nie zawsze potrzebny jest projekt na konkurs graficzny. Czasami trzeba coś szybko wrzucić na Facebooka, stronę lub wykorzystać w formie banera do prezentacji. W czasach, gdy na wolny termin w kalendarzu dobrego grafika czeka się tygodniami, a dodatkowo stawki nawet tych początkujących są wywindowane bardzo wysoko, warto zastosować proste narzędzia do obróbki graficznej. Z tego artykułu dowiesz się, jak zaprojektować przyzwoitą grafikę na własnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Czytaj więcej

Jak systemowo układać marketingowe puzzle?

Lubisz układać puzzle? Ja tak, ale nie mam na myśli tych w formie obrazków, które układają dzieci. Każdego dnia właściciel firmy czy marketer ma przed sobą układankę marketingową, która także składa się z wielu elementów. 

Czytaj więcej