Autor: Paweł Paszkowski

CEO Strigoo, Strateg e-commerce i marketingu

Ekspert e-commerce, związany z branżą od ponad 12 lat. CEO i konsultant w agencji doradczej STRIGOO. Odpowiedzialny za tworzenie strategii dla sklepów internetowych, doradca zarządów wielu ekomersów. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi markami, jak Frisco, Allegro, Forum Media Polska, sklepbiegacza.pl, desportivo.pl, cosibella.pl i wielu innych. Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca na kierunku marketing internetowy oraz współtwórca i wykładowca kierunku menadżer e-commerce na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dlaczego moja strona nie sprzedaje? Checklista eksperta e-commerce

Jeżeli ktoś zapytałby Ciebie, co decyduje o tym, że dana strona internetowa sprzedaje, a inna nie, to jaki jeden kluczowy element byś wskazał? Jestem pewien, że ile osób miałoby na to odpowiedzieć, tyle byłoby wskazanych elementów. I każdy z dopiskiem „superważne”. Z jednej strony padały odpowiedzi, że skuteczna kampania reklamowa, z drugiej że komunikacja i budowanie społeczności. Jeszcze inne osoby wskazałyby dobrą strategię, a część napisałaby, że kolor i rozmieszczenie przycisków w sklepie internetowym. Prawda jest taka, że wszyscy mieliby rację. Spróbujmy zatem przyjrzeć się kilku wybranym przeze mnie elementom. Czy najważniejszym? Z mojego doświadczenia – na pewno kluczowym.

Czytaj więcej

TOP 10 konwertujących kanałów e-commerce managera

Odpowiedni dobór kanałów komunikacji w kontekście biznesu, który sprzedaje usługi lub produkty online zależy od wielu czynników. Jednak zawsze punktem wyjścia powinna być strategia, jaką masz dla Twojego biznesu. Jak optymalnie dobrać media pod kampanie sprzedażowe w internecie?

Czytaj więcej

TOP 10 skutecznych kanałów sprzedaży online krok po kroku

Planowanie sprzedaży to nieodłączny element każdego biznesu. Pozwala Ci określić odpowiednie cele i zdefiniować, w jaki sposób chciałbyś je zrealizować. To, co jest niestety największym problemem, to odpowiedni dobór kanałów sprzedaży i komunikacji. Ten artykuł podpowie Ci, jak podejść do tego tematu w zależności od wybranej strategii i tego, jak wygląda Twój biznes.

Czytaj więcej