Autor: Paweł Paszkowski

CEO Strigoo, Strateg e-commerce i marketingu

Ekspert e-commerce, związany z branżą od ponad 12 lat. CEO i konsultant w agencji doradczej STRIGOO. Odpowiedzialny za tworzenie strategii dla sklepów internetowych, doradca zarządów wielu ekomersów. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi markami, jak Frisco, Allegro, Forum Media Polska, sklepbiegacza.pl, desportivo.pl, cosibella.pl i wielu innych. Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca na kierunku marketing internetowy oraz współtwórca i wykładowca kierunku menadżer e-commerce na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

TOP 10 konwertujących kanałów e-commerce managera

Odpowiedni dobór kanałów komunikacji w kontekście biznesu, który sprzedaje usługi lub produkty online zależy od wielu czynników. Jednak zawsze punktem wyjścia powinna być strategia, jaką masz dla Twojego biznesu. Jak optymalnie dobrać media pod kampanie sprzedażowe w internecie?

Czytaj więcej

TOP 10 skutecznych kanałów sprzedaży online krok po kroku

Planowanie sprzedaży to nieodłączny element każdego biznesu. Pozwala Ci określić odpowiednie cele i zdefiniować, w jaki sposób chciałbyś je zrealizować. To, co jest niestety największym problemem, to odpowiedni dobór kanałów sprzedaży i komunikacji. Ten artykuł podpowie Ci, jak podejść do tego tematu w zależności od wybranej strategii i tego, jak wygląda Twój biznes.

Czytaj więcej