Konferencja SEO Poland już 16 września w Krakowie

SEM/SEO

16 września w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży SEO tego roku! Konferencja SEO Poland połączy w sobie setki uczestników, kilkunastu prelegentów-specjalistów, masę atrakcji oraz niezapomniane afterparty.

Największe spotkanie branży SEO i eCommerce

SEO Poland to wyjątkowe wydarzenie, które łączy merytorykę, networking i emocje. Na wydarzeniu przewidziane są miejsca dla setek osób z całej Polski. Organizatorzy zapewnią uczestnikom możliwość integracji z innymi specjalistami, a także zdobycia wiedzy od ekspertów z branży SEO, którzy podzielą się z nimi aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Usłyszycie prelekcje m.in.: Michała Suskiego, Roberta Niechciała, Michała Wacławskiego, Sławka Borowego, Szymona Słowika, Sebastiana Heymanna, Kasi Baranowskiej, Krzysztofa Marca, Jadzi Dabińskiej oraz pięciu debiutantów. Całe wydarzenie zwieńczone zostanie wyjątkowym, kilkugodzinnym afterparty pod okiem profesjonalnego DJ-a.

POLECAMY

Bilety na wydarzenie można zdobyć poprzez stronę: seopoland.pl

SEO Poland to jednak nie tylko konferencja, ale również edukacja podczas webinarów oraz  16 lokalnych barcampów, które poprzedzają konferencję i odbywają się między kwietniem a sierpniem 2022 roku w każdym województwie w Polsce. Pozwalają one na sukcesywne poznawanie organizatorów, zdobywanie wiedzy i dyskusje o potrzebach społeczności związanej z biznesem i marketingiem online. Na stronie konferencji można znaleźć terminy wszystkich barcampów oraz zarezerwować bilet.

Szczegóły i bilety na eventy można znaleźć pod linkiem: seopoland.pl/spot
 


Organizatorzy gwarancją jakości eventu

Udział w konferencji SEO Poland to gwarancja profesjonalizmu. Organizowana jest ona bowiem przez specjalistów z branży – Linkhouse i PapaSEO. Pierwszy z nich to platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. 

Wspólnie z Grzegorzem chcieliśmy stworzyć przestrzeń do edukacji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych w branży SEO i eCommerce. Przede wszystkim stawiamy jednak na dobrą atmosferę i świetną zabawę – mówi Damian Kozłowski, współwłaściciel Linkhouse i dodaje: – Zależy nam na tym, aby każdy z uczestników wyszedł z wydarzenia z głową pełną inspiracji i nowych pomysłów.

Drugi organizator to obecnie najlepiej sprzedający się kurs SEO, z bazą ponad 1000 klientów. Oferując unikalną formułę profesjonalnych i rozbudowanych materiałów wideo oraz prosty język, niezależny od doświadczenia odbiorcy, tworzy idealne warunki do nauki SEO. 

Linkhouse i PapaSEO połączyła pasja do robienia dużych rzeczy, które mają realny wpływ na naszą branżę. Przy konferencji wykorzystamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez branżowych oraz przekazywaniu wiedzy i zaserwujemy Wam prawdziwą mieszankę wybuchową – mówi Grzegorz Strzelec, autor kursu PapaSEO i dodaje: – Cieszymy się, że nadchodząca konferencja będzie okazją do spotkania tylu wyjątkowych ludzi na żywo. To będzie wspaniałe wydarzenie, które naładuje nam wszystkim baterie do pracy.

Każda minuta na SEO Poland będzie nasączona wielkimi emocjami, niespodziankami i zwrotami akcji. Zapisując się na wydarzenie można zyskać nie tylko na wiedzę i zabawę, ale i bilet wstępu na prawdziwe show. To zdecydowanie event, którego nie można w tym roku pominąć. Partnerami wydarzenia są znani w branży SEO: Surfer, Ahrefs oraz SEO360®.

Więcej informacji i bilety dostępne są na stronie: seopoland.pl

Przypisy