Autor: Informacje prasowe

Materiał prasowy 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Samorządy w świetle wyzwań: Podsumowanie konferencji PR w samorządzie i administracji

Dyskusje, warsztaty, case studies oraz wymiana najlepszych praktyk – to tylko niektóre elementy opisujące tegoroczną konferencję. W centrum uwagi znalazły się wyzwania, jakie stoją przed współczesnymi samorządami oraz nowoczesne metody będące odpowiedzią na nie. Rozdane zostały także Kryształy PR, czyli nagrody dla najlepszych PR-owych inicjatyw samorządowych.

Czytaj więcej

PR w samorządzie i administracji państwowej już w tym tygodniu!

XVIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej zbliża się wielkimi krokami. Do rozpoczęcia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży zostało już tylko kilka dni! Wszystkie miejsca wyprzedane, a Jury konkursu już rozpatruje zgłoszenia. Dodatkowo wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się na Warmii – w Kromerowie koło Olsztyna. Zapowiada się naprawdę dobrze!

Czytaj więcej

Czy niewłaściwe opakowanie może zrazić klientów?

Gdy zastanawiasz się nad swoimi doświadczeniami z przesyłkami i opakowaniami, przychodzą Ci na myśl zarówno pozytywne jak i negatywne przykłady. Pewnie zdarzyły się produkty gdy nie mogłeś dostać się do zawartości przez kilka minut. Jedynie stosując nóż, nożyczki itp. udało się dostać do zawartości. Część opakowań z kolei nie ulega uszkodzeniu w trakcie otwierania, ale nie można ich potem zamknąć ponownie według instrukcji.

Czytaj więcej

Konferencja #WaMaMarketing 2023 w Olsztynie

Już 14 marca br. zapraszamy mieszkańców Województwa Warmińsko-Mazurskiego do udziału w wyjątkowym wydarzeniu #WaMaMarketing. Konferencja ta połączy światy Social Media, nowoczesnych technologii oraz marketingu, w czym pomogą najlepsi z najlepszych z kraju i zagranicy.

Czytaj więcej

Kim jest Data Scientist?

Data Scientist to fachowiec, który może znaleźć zatrudnienie w firmach działających niemal w każdym sektorze. Jego zadaniem jest zbieranie, przetwarzanie, analizowanie i wizualizacja danych. Obecnie jego działania są bardzo ważne dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach i mogą przyczyniać się do zwiększenia efektywności takich podmiotów gospodarczych. Właśnie dlatego, coraz częściej przeglądając oferty pracy, możemy znaleźć informacje o tym, że poszukiwane są osoby na stanowisko Data Scientist. Kim są tacy fachowcy? Podpowiadamy.

Czytaj więcej

SEO & Content Camp 2023 już w maju!

Ruszyły zapisy na 2. edycję konferencji WhitePress

Jak tworzyć efektywne strategie SEO i content marketingowe w erze digital? Na jakie zmiany specjaliści marketingu i SEO powinni się przygotować w kolejnych latach? Jak skutecznie negocjować z inwestorami? Między innymi o tym dyskutować będą uczestnicy 2. edycji międzynarodowej konferencji SEO & Content Camp, 25-27 maja w Zakopanem. Wydarzenie organizowane przez WhitePress będzie połączone z 10. urodzinami marki. Wśród 14 prelegentów wystąpią m.in. Judith Lewis z DeCabbit Consultancy, Koray Tuğberk GÜBÜR z Holistic SEO & Digital czy Maciej Gałecki z Bluerank. Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich poruszy kwestie rozwijania biznesu w branży digital marketingu, drugi poświęcony będzie skutecznym działaniom content marketingowych i SEO. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczna edycja SEO & Content Camp – na którą bilety są już dostępne na stronie WhitePress.

Czytaj więcej

Jak przyciągnąć potencjalnych pracowników?

Po odmrożeniu branży gastronomicznej przedsiębiorcy borykają się z problemem zapełnienia kadry pracowniczej. Po niepewnej sytuacji i braku stabilności zatrudnienia związanego z pandemią restauratorzy muszą zaoferować kandydatom atrakcyjne warunki, by pracownicy mogli się realizować i żeby byli usatysfakcjonowani. Rynek pracy staje się rynkiem pracownika. Jak zachęcić do pracy w restauracji i gdzie szukać kandydatów na wolne etaty?

Czytaj więcej

Jaki jest stan polskiego marketingu?

Jak marketing odpowiada na spowolnienie gospodarcze? Czy strategiczna przezorność polskich firm to ostrożność rynkowa czy zapowiedź cięcia kosztów i inwestycji?

Czytaj więcej

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online „Wirtualna Asysta - zawód przyszłości?”

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne wydarzenie „Wirtualna Asysta – zawód przyszłości? Jak zacząć świadczyć takie usługi i zarabiać dobre pieniądze”, które odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 10:00 online.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z cyklu IMOK Future of Skills

Już 15 listopada 2022 r. o godz. 19:00, odbędzie się bezpłatne wydarzenie online pt. „Jak zarządzać marką w cyfrowym świecie?”.

Czytaj więcej

semKRK#20 - największy barcamp o tematyce SEM i SEO

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

Czytaj więcej

Jak zoptymalizować opis oferty, żeby zwiększyć sprzedaż na platformach marketplace?

Sprzedaż na platformach marketplace, choć opłacalna nie jest lekkim kawałkiem chleba. Liczba konkurencji wzrasta praktycznie z dnia na dzień, a wyróżnienie się w tłumie graniczy z cudem. Jak sobie pomóc? Tworząc zoptymalizowany opis oferty i produktu.

Czytaj więcej