Autor: Monika Czaplicka

Wobuzz. W branży social media od 10 lat. Pra­cuje w swojej agencji Wobuzz dla różnych klien­tów. Pro­wa­dzi fan­page „Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” oraz bloga czaplicka.eu. Jej debiu­tancka książka Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania. Jedna z autorek II tomu Biblii E-biznesu. Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych. Podczas konferencji I love marketing otrzymała I miejsce (z 18) za najlepszą prelekcję głosami prawie 900 widzów zgromadzonych na sali oraz przed komputerami. Wykształ­ce­nie socjo­lo­giczne, zdo­byte w trak­cie stu­diów w Insty­tu­cie Socjo­lo­gii UW, umoż­li­wia jej ana­li­zo­wa­nie danych i obser­wo­wa­nie sieci z cie­ka­wej per­spek­tywy.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Kryzysy i wyzwania we współpracy z liderami opinii – jak zapobiegać, monitorować i współpracować z najbardziej wymainfgającymi osobowościami?

Podczas współpracy z influencerami, liderami opinii czy celebrytami należy zdać sobie sprawę, że nasza marka wiąże swój wizerunek z wizerunkiem wybranych osób. Ich sukcesy są naszymi sukcesami, a ich wpadki – naszymi kryzysami. Na szczęście można im dobrze przeciwdziałać.

Czytaj więcej

Narzędzia do tworzenia lejka sprzedażowego online

Tyle się mówi o tym, że trzeba posiadać lejek sprzedażowy, ale kiedy przychodzi co do czego, to nie do końca wiadomo, jak się za to zabrać. Oto poradnik pokazujący, jakimi narzędziami tworzyć lejek, jak go automatyzować i jak mierzyć.

Czytaj więcej

Jak zarządzać sytuacją kryzysową w internecie? Scenariusze kryzysowe, reakcje na negatywne komentarze i zarządzanie strategią obronną

„A kogo obchodzą kryzysy w mediach społecznościowych?” – może się właśnie zastanawiasz. Jeśli tak jest, to znaczy, że dokładnie jesteś osobą, która ten tekst powinna przeczytać. Paradoksalnie – kryzysy najchętniej przychodzą do tych, którzy się ich nie spodziewają.

Czytaj więcej

„No to mamy kryzys” – skuteczne techniki na neutralizację hejterów i krytykę w social media

Teraz prawie każdą negatywną opinie nazywamy hejtem. Czy słusznie? Jak radzić sobie z krytyką, która pojawia się na naszych profilach w social mediach? Jeśli obawiasz się o wizerunek swojej firmy, pozwól, że doradzę Ci m.in., jak sobie radzić ze złymi recenzjami.

Czytaj więcej