Autor: Ilona Sieradzka

Social media specialist w agencji More Bananas. Współpracuje przede wszystkim z markami z sektorów FMCG i HoReCa, prowadząc profile w social media i tworząc treści content marketingowe. Współorganizator CRASH MONDAYS, comiesięcznych krakowskich spotkań dla marketerów. Absolwentka polonistyki i doktorantka językoznawstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Cała prawda o algorytmie Facebooka – co robić, by zwiększać zasięgi organiczne?

Rosnąca inflacja sprawia, że nawet dobrze prosperujące firmy muszą uważnie wydawać każdą złotówkę – także tę, która jest przeznaczona na działania marketingowe. Czy w 2023 r. można zwiększyć zasięgi na Facebooku bez reklamy, organicznie? Oczywiście. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jak to zrobić!

Czytaj więcej

Jak mówić o skomplikowanych tematach w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe dają nam to, czego często nie daje realne życie – możliwość obcowania z niemal każdą możliwą innością. To wyzwanie także dla marek, które muszą ważyć słowa i w swoich działaniach promocyjnych komunikować się tak, by nikogo nie wykluczyć i nie urazić. Jak właściwie mówić o skomplikowanych tematach w social mediach? Po lekturze tego tekstu pozbędziesz się w tej kwestii wątpliwości.

Czytaj więcej

Autorka płakała, kiedy pisała, czyli o memach w komunikacji marki

Dobry mem wygeneruje na fanpage'u zaangażowanie, o jakim nie śniłeś, a przy okazji pokaże Twoją markę jako mającą do siebie dystans oraz rozumiejącą odbiorcę i jego potrzeby. Jak się do tego zabrać i czy pasuje to do prowadzonego przez Ciebie brandu? Przeczytaj i sprawdź!

Czytaj więcej

Jak efektywnie korzystać z Facebooka?

Jako marketerzy zawodowo spędzamy średnio 8 godzin dziennie w mediach społecznościowych. A prywatnie? Często po pracy znów wracamy na Facebooka czy Instagrama – tym razem dla rozrywki, sprawdzenia, co u znajomych czy poczytania newsów, na które w ciągu dnia w pracy nie było czasu. Jak ułatwić sobie korzystanie z Facebooka i jak najlepiej wykorzystać chwile spędzone w tym medium?

Czytaj więcej