Autor: Dorota Kika

Senior SEM Specialist
Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Google Analytics. W branży SEM od 2009 r. Skupia się głównie na praktycznym wykorzystaniu systemów, na których pracuje. Zamiast teoretyzować, sprawdza jakie rozwiązania działają. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kampanii reklamowych oraz analityką i wdrożeniami Google Tag Manager.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak skutecznie generować leady dzięki działaniom SEM?

Jeśli celem Twoich kampanii reklamowych w Google Ads jest pozyskanie leadów, to system Google daje Ci wiele możliwości. Które typy kampanii sprawdzą się najlepiej w przypadku pozyskiwania klientów? Jak je optymalizować? Skąd pozyskać informację, co działa, a co nie?

Czytaj więcej

Jak przygotować skuteczną kampanię w Google Ads na 2022 r. – od generowania ruchu po leady i sprzedaż

Chcesz poczuć, że Twoje działania marketingowe rzeczywiście odnoszą sukces i przynoszą oczekiwany efekt? Już dziś zacznij planować działania promocyjne na kolejny rok, koniecznie uwzględniając w swoim planie marketingowym Google Ads. Dlaczego warto zainwestować w kampanie w Google? Bo są uniwersalne, sprawdzą się w wielu biznesach, dla każdej branży znajdzie się typ reklamy, który zrealizuje stawiany przed kampanią cel. Google Ads pomoże w pozyskaniu ruchu na stronę, w generowaniu sprzedaży w sklepie internetowym oraz w zdobyciu leadów i kontaktów do potencjalnych klientów.

Czytaj więcej