Autor: Daniel Kędzierski

Przedsiębiorca z 12-letnim doświadczeniem. Twórca innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i strategi marketingowych. Dzięki swojemu innowacyjnemu produktowi pomaga bardzo precyzyjnie dotrzeć do konsumentów. Tworzenie reklam lokalnych i niestandardowe formy rozliczeń na Facebooku nie mają przed nim tajemnic, a w szczególności: Local Awareness, Custom Location Ads, Local Video Ads, Content manager, CPA, CPL, CPC, CPM, oCPM i inne. Bardzo aktywnie wspiera start-upy, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami oraz doradza przy skalowaniu i promocji biznesu na rynku krajowym i zagranicznym. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dlaczego Facebook będzie narzędziem do marketing automation?

Automatyzacja marketingu to jeden z najważniejszych trendów w branży na chwilę obecną. Wiele procesów w firmie można zautomatyzować i nie trzeba zatrudniać większego sztabu ludzi. Reguły automatyzacji i big data pozwolą Ci odpowiednio profilować użytkownika, by docierać do niego natychmiast tylko wtedy, gdy wyrazi chęć kupienia Twojego produktu. Pozwala również zautomatyzować komunikację mailową, telefoniczną i każdą inną. 

Czytaj więcej

Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku Cz. 2: profilowanie komunikacji pod cel kampanii

W pierwszej części naszego poradnika zajęliśmy się przede wszystkim wyznaczaniem efektywnych grup docelowych. Dowiedzieliśmy się, z jakich narzędzi skorzystać, by mieć pewność, że trafiamy do odpowiednich osób, oraz jak dobrać komunikację, by spełniała oczekiwania naszych potencjalnych konsumentów.

Czytaj więcej

Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku część 1.: Grupa docelowa i wysokość stawek

Mimo wieloletniej obecności na rynku i potwierdzonej mnóstwem case study skuteczności, wciąż wielu marketerów wątpi w sens reklamowania się na Facebooku. Tymczasem, parafrazując znane powiedzenie – nie ma nieskutecznych reklam na Facebooku – są tylko źle przygotowane.

Czytaj więcej

Kto jest winny temu, że ktoś wykorzystuje dane wykradzione z FB?

Czy jest nim osoba, która te dane udostępniła, czy Facebook, który budował społeczność, w której otwartość i dzielenie się swoim życiem stanowi wybór, a nie konieczność. Na to pytanie oraz kilka innych, typu kto ma w tym interes?, jak to wpływa na nasze kampanie?, postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Czytaj więcej