Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zwrotka Żywca: stwórz własną wersję singla Męskiego Grania

Artykuł | 18 lipca 2014 |
0 482
Ruszyła kampania reklamowa trasy koncertowej Męskie Granie 2014, której wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Projektowi towarzyszą zintegrowane działania we wszystkich kanałach, zarówno w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Ruszyła kampania reklamowa trasy koncertowej Męskie Granie 2014, której wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec. Projektowi towarzyszą zintegrowane działania we wszystkich kanałach, zarówno w wymiarze lokalnym, jak i ogólnopolskim.

POLECAMY

Na potrzeby kampanii wspierającej trasę koncertową Męskie Granie 2014 nakręcony został spot telewizyjny wykorzystujący teledysk do singla „Elektryczny”, promującego tegoroczną edycję. 

W miastach, w których odbywają się koncerty, pojawiają się materiały OOH – billboardy, plakaty oraz siatki wielkoformatowe. Dodatkowo, w sklepach na terenie całego kraju dostępna jest limitowana edycja puszki oraz czteropaka Męskiego Grania 2014, o czym w punktach sprzedaży informują dedykowane materiały POS.

Trasa wspierana jest także w kanale digital. W tym roku specjalnie dla fanów muzyki przygotowana została niezwykle innowacyjna aktywacja internetowa – Zwrotka Żywca. Akcja polega na ułożeniu własnej zwrotki singla „Elektryczny” – użytkownicy mogą tworzyć z zestawu kilku tysięcy dostępnych wyrazów swoje własne zwrotki tegorocznego singla Męskiego Grania. Ułożony przez uczestników aktywacji utwór wykonują wybrani artyści z tegorocznego line-upu, m.in. Dawid Podsiadło, Nosowska, Marek Dyjak czy SMOLIK.

„Z okazji piątej edycji Męskiego Grania postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego dla wszystkich fanów projektu. Zwrotka Żywca cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem internautów jeszcze przed startem kampanii. W ciągu trzech pierwszych dni, po publikacji zaledwie jednego wpisu na Facebooku, stronę akcji odwiedziło już 40 tys. osób. Nie możemy się doczekać, co przynios...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy