Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zrabatowani.pl - nowy wymiar zakupów. Kupujesz i otrzymujesz zwrot pieniędzy!

Artykuł | 20 stycznia 2016 |
0 349
Prawie 100 programów rabatowych w 70 sklepach. Setki odsłon dziennie. Tysiące złotych zwrotu z zakupów po miesiącu działania portalu. Zrabatowani.pl wprowadzają nowy wymiar do codziennych zakupów przez internet.

Prawie 100 programów rabatowych w 70 sklepach. Setki odsłon dziennie. Tysiące złotych zwrotu z zakupów po miesiącu działania portalu. Zrabatowani.pl wprowadzają nowy wymiar do codziennych zakupów przez internet.

POLECAMY

W ramach stale powiększającej się oferty grupy SARE, w jednej z jej spółek powstał nowy projekt Zrabatowani.pl. Uruchomiony w grudniu zeszłego roku portal zakupowy, łączy w sobie agregację kodów rabatowych oraz cashback, czyli zwrot wydanych pieniędzy. Już dziś portal może pochwalić się sporą liczbą użytkowników regularnie wracających na zakupy.

Użytkownik serwisu Zrabatowani.pl może wybrać rabaty nawet do 70% wśród stale powiększającej się listy sklepów online, a jako nagrodę za skorzystanie z serwisu Zrabatowani.pl, odbiera cashback za każde zakupy zrobione przez serwis w swoich ulubionych sklepach.

Każdy zalogowany użytkownik serwisu może wyszukać interesującą go promocję, przejść do sklepu przy pomocy przycisku "przejdź do sklepu" i zrobić zakupy w wybranym sklepie. Po zakupie daną transakcję można obserwować w rozbudowanym panelu użytkownika, w którym znajdziemy wszystkie informacje dotyczące wysokości zwrotów za zakupy.

- To co wyróżnia nas spośród innych tego typu serwisów to zwrot wydanych pieniędzy. Oszczędność jest więc podwójna. Zebrany cashback można wymienić na nagrody, wśród których są karty podarunkowe do sklepów stacjonarnych oraz online. Środki możn...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy