Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

21 września 2017

Znajdź przepis na startup w Idea Hub, czyli modelowanie biznesowe metodami Lean Startup i Customer Development

0 419
Jakie działania należy podjąć, aby założyć własną działalność? Jak przekuć swój pomysł na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo? Zapraszamy już 25 września (poniedziałek) na pierwsze warsztaty z cyklu „Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub. Podczas pierwszej odsłony wydarzenia zostanie poruszony temat modelowania biznesowego metodami Lean Startup oraz Customer Development.

W momencie wejścia na rynek, wiara właściciela w powodzenie biznesu nierzadko przesłania realne szanse na jego sukces. Sposobem na poskromienie takiego podejścia jest zastosowanie modelowania biznesowego. Dlatego już 25 września przyszli i obecni przedsiębiorcy będą mogli poznać techniki modelowania biznesowego metodą Lean Startup i Customer Development. Podczas szkolenia z modelowania biznesowego uczestnicy dowiedzą  się jak prowadzić swoją firmę w zmiennych warunkach rynkowych, a także w jaki sposób stworzyć rentowny model biznesowy.

POLECAMY

Wydarzenie poprowadzi Rafał Pawlus, któryzawodowo spełnia się jako Agile Project Manager. Zajmuje się iteracyjnym, przyrostowym podejściem do organizacji pracy, czego następstwem jest rozwój nowych produktów w elastycznej i interaktywnej formie. Z zamiłowania zgłębia tematy modelowania biznesowego. Zorganizował wiele wydarzeń: począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji, po serię warsztatów z tworzenia modeli biznesowych. Na co dzień zarządza projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu i redukcji marnotrawstwa.

Celem cyklu szkoleniowego "Od zera do biznesu" jest doskonalenie wiedzy przyszłych, jak i obecnych właścicieli firm dotyczącej zakładania własnej działalności. Dodatkową intencją je...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy