Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

24 sierpnia 2017

Zmiany w marketingu Getin Noble Banku

0 347
Getin Noble Bank wzmacnia komunikację marketingową - w Banku powstał nowy Obszar Marketingu i Digital. Nowym działem kieruje Natalia Załęcka. Jej zespół odpowiada za komunikacją marketingową i wewnętrzną banku oraz rozwój kanałów elektronicznych (bankowości internetowej i mobilnej). W skład nowego Obszaru wchodzą dwa departamenty. Departamentem Komunikacji Marketingowej kieruje Łukasz Penszko, za Departament Digital odpowiada Marta Dałkiewicz.

Natalia Załęcka, Dyrektor Zarządzająca Obszaru związana jest z sektorem finansowym od 12 lat. W 2011 r. została Dyrektorem Marketingu Getin Noble Banku. Była odpowiedzialna za przebudowę wizerunku marki
w oparciu o innowacje technologiczne. W trakcie następnych kilku lat Getin Noble Bank wprowadził wiele rozwiązań, które były doceniane na krajowych i międzynarodowych konkursach zajmujących się innowacjami. W latach 2014 - 2015 tworzyła dział R&D, który na koniec 2015 przekształcił się w Departament Digital odpowiedzialny za rozwój bankowości internetowej i mobilnej.

POLECAMY

 

Nowym Dyrektorem Departamentu Komunikacji Marketingowej wchodzącym w skład Obszaru został Łukasz Penszko. Będzie odpowiadał za strategię i komunikację marketingową marek Getin Bank i Noble Bank. Przez ostatnie 4 lata Łukasz Penszko odpowiadał za marketing w towarzystwie ubezpieczeń na życie Prudential. Wcześniej przez 5 lat zajmował menedżerskie stanowisko w Departamencie Marketingu i PR Alior Banku, gdzie brał udział we wprowadzeniu marki na rynek. W przeszłości był także menedżerem ds. promocji w Banku BPH.

 

Drugim Departamentem wchodzącym w skład Obszaru zarządzać będzie Marta Dałkiewicz, związana z grupą Getin Noble Bank od 8 lat. Początkowo zajmowała się wprowadzeniem konceptu i marki Tax Ca...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy