Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zmiany w agencji Face It

Artykuł | 4 sierpnia 2016 |
0 380
Agencja public relations FACE IT! w ostatnich miesiącach przeszła duże zmiany. Przeprowadziła się do nowego biura, rozbudowała zespół, zmieniła stronę internetową oraz identyfikację wizualną firmy.

Agencja public relations FACE IT! w ostatnich miesiącach przeszła duże zmiany. Przeprowadziła się do nowego biura, rozbudowała zespół, zmieniła stronę internetową oraz identyfikację wizualną firmy.

POLECAMY

Agencja rozpoczęła działalność w 2013 roku. - Od tego czasu konsekwentnie się rozwijamy. Mamy już na koncie pracę dla blisko 40 klientów z bardzo różnych branż. Wprowadzone zmiany pozwolą nam wzmocnić potencjał naszej firmy  – mówi Joanna Adamiak, prezes agencji.

Biuro agencji znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Bagatela 10 w zabytkowej kamienicy, w której urodził się Krzysztof Kamil Baczyński. Wraz ze zmianą miejsca i nową kolorystyką biura przyszła też kolej na zmianę logo i strony internetowej FACE IT!

Nowy logotyp jest prosty i nowoczesny, utrzymany w kolorystyce grafitowo-pomarańczowej. W tym stylu powstała też odświeżona strona internetowa: www.agencjafaceit.pl

Sukcesy w pracy z klientami zaowocowały powiększeniem zespołu. Obecnie składa się on z 7 osób. Prezesem agencji jest Joanna Adamiak. Stanowisko Account Directora objęła Dorota Steliga, która współpracuje z FACE IT! niemal od początku istnienia firmy. Wśród nowych członków zespołu znalazł się Marek Janota. Na stanowisko Account Executive awansowała Aleksandra Iwaniuk, dotychczasowy Junior Account Executive. Social Mediami w agencji zajmuje się Beata Podkowa. Zespół jest wspierany także przez Olgę Kciuk i Magdalenę Kukawską...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy