Dołącz do czytelników
Brak wyników

Z okazji trwających właśnie Mistrzostw Świata Sophos typuje swoich zawodników do drużyny marzeń

Artykuł | 26 czerwca 2014 |
0 437
Jako pasjonaci bezpieczeństwa IT, ale także futbolu, w ramach celebrowania ogólnoświatowej gorączki związanej z Mistrzostwami, postanowiliśmy wytypować naszych ulubionych zawodników i przypisać im nasze flagowe produkty według łączących ich zalet.

Jako pasjonaci bezpieczeństwa IT, ale także futbolu, w ramach celebrowania ogólnoświatowej gorączki związanej z Mistrzostwami, postanowiliśmy wytypować naszych ulubionych zawodników i przypisać im nasze flagowe produkty według łączących ich zalet.

POLECAMY

Nasz skład wygląda następująco:

Szpica- Lionel Messi, Argentyna, to wypisz wymaluj nasz UTM

Napastnik o bajecznej technice. Lionel Messi jest bez wątpienia jednym z najbardziej poważanych i najgroźniejszych zawodników świata. Jego zwinność, szybkość i zdolność podejmowania błyskawicznych decyzji sprawiają, że jest w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Podobnie jak nasz UTM, Messi jest bardzo uniwersalny i w tym tkwi jego siła.

Gladiator- Neymar, Brazylia, czyli Cloud Security

Aktualnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Brazylijska piłka w jego wykonaniu
to kwintesencja jakości i finezji. Tak samo jak Sophos Cloud- gdy jest przy piłce czaruje na Mundialu sztuczkami technicznymi z łatwością zdobywa bramki.

Weteran- Miroslav Klose, Niemcy, jest jak nasz Endpoint Antivirus

Zawodnik klasyczny. Jako jeden z architektów sukcesu Niemiec jest doświadczony i bardzo skuteczny, tak jak nasz słynny Endpoint Antivirus. Klose namierza pozycje napastników
i błyskawicznie załatwia sprawę. Prawdziwy gracz drużynowy, który umie radzić sobie
w sytuacjach podbramkowych.

Wschodząca Gwiazda- Raheem Sterling, Anglia, jako Mobile Control

Kluczowy zawodnik ataku drużyny musi także kontrolować środek pola i tyły. Może jest nowy, ale podobnie jak nasz Mobile Control, szybko znajduje swoje miejsce w drużynie i na światowej scenie.

Świetny Obrońca- Gerard Pique, Hiszpania, czyli nasz SafeGuard Encryption

Każda drużyna potrzebuje dowódcy obrony, który niezawodnie odetnie przeciwnikom dostęp do bramki. Gerarda Pique’a, pewniaka w obronie Barcelony z naszym niezawodnym SafeGuard Encryption łączy pełne zaangażowanie w to, żeby piłka nie znalazła się w siatce.

Mózg i Kreator Akcji- Andrea Pirlo, Włochy, porównywalny do Secure Email Gateway

Andrea Pirlo, nazywany przez kolegów “Profesorem” za zdolność obserwacji pola, taktyczny geniusz i zdolność reżyserowania gry. Uważna analiza przebiegu rozgrywki pozwala mu na identyfikację zagrożeń i zduszenie ich w zarodku. Nasza e-mailowa bramka bezpieczeństwa zachowuje się w ten sam, przynoszący wyśmienite rezultaty sposób: identyfikuje zagrożenie
i ja...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy