Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

7 maja 2018

YieldRiser z serią wideo dla wydawców

0 438
YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – rozpoczął emisje filmów instruktażowych dla wydawców stron internetowych.

Cykl filmów edukacyjnych dla właścicieli witryn ma na celu wsparcie branży internetowej, w tym jak najefektywniej monetyzować powierzchnię stron. Przewodnik po reklamie jest skierowany nie tylko do wydawców, ale także dla reklamodawców, którzy dzięki wideo mogą jeszcze lepiej poznać funkcjonowanie zakupu przestrzeni reklamowej.

POLECAMY

Na kanale YouTube YieldRiser’a jest już dostępne pierwszy film, które porusza temat Matched Content. Jest to narzędzie Googla, które pomaga wydawcom wybrać odpowiednie treści do promowania na stronie. Koleje filmy będą dodawane systematycznie. Warto podkreślić, że oprócz filmów instruktażowych, YieldRiser będzie również tworzyć treści, które będą poruszać najważniejsze tematy i problemy, które aktualnie dotyczą branży.  

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chcemy nie tylko instruować wydawców, aby mieli większy ruch na swojej stronie. Pragniemy także edukować branżę reklamy internetowej oraz pomagać na bieżąco w rozwiązywaniu trudności, jakie pojawiają się na ...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy