Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

21 marca 2018

Yield Riser na targach IOTX w Dubaju

0 471
W dniach 1-3 maja 2018, Yield Riser – ekspert optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie, zaprezentuje swoją ofertę na targach Internet of Things Expo w Dubaju – jednym z największych technologicznych wydarzeń na Bliskim Wschodzie.

Yield Riser, już na początku maja będzie jednym z wystawców na targach IOTX w Dubaju. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty na arenie międzynarodowej oraz na nawiązanie kontaktów z klientami i inwestorami z całego świata. Stoisko spółki znajdzie się w alei startupów w sektorze A13. Zespół Yield Riser reprezentowali będą Paweł Treściński, wiceprezes spółki oraz Yana Bilas, Senior Publisher Service Manager.

POLECAMY

Na trzydniowym wydarzeniu IOTX zaprezentowane zostaną najnowsze technologie z sektorów: robotyki, sztucznej inteligencji i rzeczywistości rozszerzonej. W ramach targów odbędzie się również konferencja IOTX, podczas której przeprowadzona zostanie seria wykładów oraz paneli dyskusyjnych, na których wystąpi wielu prelegentów z całego świata. W tym roku w Dubaj World Trade Center pojawi się ponad 7 tysięcy odwiedzających i przeszło 120 wystawców z ponad 80 krajów.

Uczestnikami konferencji będą inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele marek, którzy podczas trzydniowego wydarzenia będą prezentowali swoje ofert...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy