Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wzmocnienia i zmiany w Mint Media

Artykuł | 13 września 2016 |
0 375
Do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyły dwie osoby – Anna Sadowy i Martyna Willim – Małuj. Dział strategii powiększył zaś obecny pracownik – Michał Chrościcki.

Do zespołu agencji interaktywnej Mint Media dołączyły dwie osoby – Anna Sadowy i Martyna Willim – Małuj. Dział strategii powiększył zaś obecny pracownik – Michał Chrościcki.

POLECAMY

Michał Chrościcki związany jest z agencją od dwóch lat. Dotychczasowo obejmował stanowisko Social Media Analyst. Od września tego roku  w ramach zmian struktury wzmocnił dział strategii na stanowisku Interactive Strategy Planner.

W ramach zmian do zespołu dołączyły również dwie nowe osoby. Martyna Willim – Małuj objęła stanowisko Content Designera. Do jej zadań należy tworzenie treści na profile Facebooka oraz Instagrama. Swoje doświadczenie zdobywała w branży dziennikarskiej i PR. Od dwóch lat zajmuje się zarządzaniem profilami w mediach społecznościowych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się marketing internetowy, media, blogosfera, polityka, literatura, muzyka, film oraz kulinaria.

Do Mint Media dołączyła również Anna Sadowy na stanowisku Account. Odpowiada za obsługę ważnych i nowych klientów. Poprzednio pracowała jako Account Executive w Leo Brunett, VIACOM oraz Publicis. Od czasów studiów interesuje się reklamą, na uczelni wybrała specjalizację – psychologia marketingu. Prywatnie miłośniczka sztuki współcz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy