Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wojciech Głowacki w RTB House

Artykuł | 12 marca 2014 |
140
Z początkiem marca stanowisko szefa RTB House w Polsce objął Wojciech Głowacki. Odpowiada za koordynację wszystkich operacji biznesowych firmy na polskim rynku.

Z początkiem marca stanowisko szefa RTB House w Polsce objął Wojciech Głowacki. Odpowiada za koordynację wszystkich operacji biznesowych firmy na polskim rynku.

Głowacki to doświadczony menedżer z wieloletnim stażem w branży online. Przez ponad 8 lat zarządzał rozwojem biznesu w takich firmach jak: Netshare, Redefine oraz Grupa Onet. Był również zawodowo związany z Polską Telefonią Cyfrową oraz Telekomunikacją Polską.

W RTB House odpowiada za całość działań biznesowych w kraju, w tym między innymi strategię sprzedaży, partnerstwa, nowe kierunki rozwoju, budowanie wizerunku oraz wyniki finansowe polskiego oddziału spółki.

Jak podkreśla Wojciech Głowacki, praca w RTB House to dla niego niezwykle interesujące wyzwanie. – RTB ma ogromny potencjał, a branża rozwija się w zaskakującym tempie. Cieszę się, że jestem częścią firmy, która w tak innowacyjny sposób wykorzystuje zaawansowane technologie. Jestem przekonany, że oferowane przez RTB House rozwiązania prz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy