Dołącz do czytelników
Brak wyników

WatchGuard wyróżniony tytułem Coolest Newtork Security Vendor

Artykuł | 29 marca 2016 |
0 356
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu producenta na liście 25 najlepszych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa sieci.

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o umieszczeniu producenta na liście 25 najlepszych dostawców rozwiązań bezpieczeństwa sieci.

POLECAMY


Prestiżowa lista 2016 Security 100, opublikowana w marcu br. przez amerykańskie wydanie magazynu CRN ma na celu wskazanie najwybitniejszych producentów rozwiązań bezpieczeństwa IT, począwszy od znanych światowych liderów, po niszowych graczy, którzy dopiero zdobywają rynek. Jak podkreśla redakcja, w dobie naruszeń bezpieczeństwa danych i toczących się dysput o ochronie prywatności, branża bezpieczeństwa kwitnie. Przy tak prężnie rozwijającym się sektorze, poruszanie się w przestrzeni security jest coraz bardziej kłopotliwe, a znalezienie odpowiedniego produktu do oferowanego portfolio może nastręczać wiele trudności. Lista opublikowana przez CRN wskazuje 100 najlepszych dostawców, w 5 kategoriach rozwiązań bezpieczeństwa: urządzeń końcowych, SIEM i wykrywania zagrożeń, bezpieczeństwa sieciowego, zarządzania tożsamością i ochroną danych oraz bezpieczeństwa web i aplikacji.


Decyzją redakcji WatchGuard Technologies został umieszczony na liście 25 Coolest Network Security Vendors, jako producent szerokiego spektrum rozwiązań bezpieczeństwa sieci dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym: firewalli nowej generacji, UTMów, bezprzewodowych punktów dostępowych i rozwiązań wirtualnych. W 2015 roku spółka powołała nowe kierownictwo najwyższego szczebla, w tym CEO Prakasha Panjwani, który za najwyższy priorytet przyjął wzmocnienie programu partnerskiego i rozwój kanału sprzedaży.


Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle. Od samego początku producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy