WatchGuard FireTalks Roadshow 2016

Aktualności
Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań WatchGuard Technologies w Polsce, zaprasza na cykl spotkań technologicznych, które odbędą się 16, 17 i 18 maja br. w trzech miastach: Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

Bakotech Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor rozwiązań WatchGuard Technologies w Polsce, zaprasza na cykl spotkań technologicznych, które odbędą się 16, 17 i 18 maja br. w trzech miastach: Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu.

POLECAMY


Bakotech serdecznie zaprasza na trzy spotkania technologiczne w ramach WatchGuard FireTalks Roadshow 2016, poświęcone rozwiązaniom zabezpieczającym Sieć przed różnego rodzaju zagrożeniami. Spotkania, przeznaczone zarówno dla partnerów handlowych, jak i klientów końcowych mają na celu prezentację innowacyjnych rozwiązań typu UTM/Next Generation Firewall firmy WatchGuard Technologies, które stanowią nie tylko zapory sieciowe pozwalające na tworzenie tuneli VPN, ale bardziej rozbudowane, kompleksowe rozwiązania zabezpieczające Sieć i jej użytkowników. Oprócz prelekcji teoretycznych uczestnicy wezmą udział w pokazach rozwiązań, aby zobaczyć jak działają one w praktyce oraz przekonać się, że przejrzysta czytelność danych zapewnia właściwą ochronę. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o zabezpieczeniach internetowych, technologii zapobiegania zagrożeniom, narzędziach wizualizujących oraz rozwiązaniach o najwyższej wydajności.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:
16.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Gdańsk
17.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Warszawa
18.05.2016, godz. 10:00 – 15:30 – Wrocław

Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Bakotech: //bakotech.pl/news/watchguard-roadshow-firetalks-2016/. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

 

O WatchGuard Technologies:
Firma WatchGuard Technologies powstała w 1996 roku w Seattle....

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy