Dołącz do czytelników
Brak wyników

Warto Kartą, czyli mobilne terminale płatnicze od Polskich ePłatności

Artykuł | 6 marca 2015 |
0 423
·         26 lutego ruszyła kampania Warto Kartą.

·         26 lutego ruszyła kampania Warto Kartą.

POLECAMY

·   W ramach akcji właściciele małych i średnich firm, w szczególności z branż: prawniczej, medycznej, kosmetycznej, fryzjerskiej i gastronomicznej, będą mogli przez trzy miesiące testować pierwszy w Polsce terminal mPOS z opcją akceptacji płatności zbliżeniowych.

·         Zapisy do udziału w testach już trwają.

·         Wkrótce uruchomiona zostanie również baza danych uczestników kampanii Warto Kartą, gdzie każdy będzie mógł znaleźć przedsiębiorcę przyjmującego płatności kartowe w swoim sąsiedztwie.

· Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest firma Polskie ePłatności. Partnerami strategicznymi są MasterCard oraz Ingenico.

Właściciele małych i średnich firm mają szansę przekonać się, jak łatwe, szybkie i wygodne może być akceptowanie kart płatniczych. W tym celu wystarczy zarejestrować firmę na stronie www.wartokarta.pl i wziąć udział w bezpłatnym programie testowym rozwiązania mPOS. Terminale mobilne mPOS to kompaktowych rozmiarów urządzenia umożliwiające akceptowanie płatności kartowych za pomocą smartfona lub tabletu. Uczestnicy programu testowego otrzymają na okres 3 miesięcy urządzenie mPOS Ingenico iCMP i zostaną zwolnieni z wszelkich opłat za procesowanie transakcji kartowych, jakich dokonają w tym czasie za jego pomocą. Zapisy trwają od 26 lutego do 20 marca br., bądź do wyczerpania puli urządzeń testowych.

– Kampania Warto Kartą ma na celu pokazanie przedsiębiorcom, którzy dotąd przyjmowali płatności wyłącznie w gotówce lub przelewem, że akceptowanie kart płatniczych może być łatwe i szybkie. Mobilne terminale płatnicze to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o małych i średnich firmach, aby mogły one wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy coraz chętniej wybierają plastikowy pieniądz. Wspólnie z partnerami stawiamy na innowacje wspomagające rozwój przedsiębiorczości – wyjaśnia Janusz Bober, Prezes Zarządu, Polskie ePłatności.

Przetestuj i kup w promocji

Po zakończeniu okresu próbnego, który potrwa do 30 czerwca, firmy zainteresowane dalszym korzystaniem z urządzeń będą mogły zakupić je w promocyjnej cenie 149 zł netto. Wartość rynkowa mPOSa Ingenico iCMP to 399 zł netto.

Nie tyko dla przedsiębiorców

Liczba płatności dokonywanych za pomocą kart rośnie z kwartału na kwartał. Jednocześnie, średnia wartość pojedynczej transakcji kartowej spada[1]. Wyn...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy