Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wakacje z płatnością przez aplikację. Nad morzem zapłacimy za parkowanie komórką i otrzymamy zwrot 10% kosztów.

Artykuł | 7 lipca 2015 |
0 404
·         Od 1 lipca mPay rozszerza listę nadmorskich miast, w których można płacić za parkowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

·         Od 1 lipca mPay rozszerza listę nadmorskich miast, w których można płacić za parkowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

POLECAMY

·         Korzystając z aplikacji mPay zapłacimy za parkowanie w Słupsku, Helu, Krynicy Morskiej i Świnoujściu.  

·         Nadal trwa rozpoczęta 1 czerwca akcja „Wakacyjny CashBack od mPay-a”, w ramach której do końca sierpnia otrzymamy zwrot 10% środków wydanych na parkowanie lub bilety komunikacyjne zakupione za pomocą aplikacji. Wystarczy wprowadzić kod promocyjny: 2232105.

1 lipca do grona nadmorskich miast, w których za parkowanie można zapłacić przy pomocy aplikacji mobilnej mPay dołączyły Hel, Krynica Morska i Świnoujście. Usługa od pewnego czasu działa też w Słupsku.  Zarówno mieszkańcy wybrzeża, jak i turyści tłumnie odwiedzający nadmorskie miasta mogą teraz cieszyć się wygodą, jaką dają mobilne mikropłatności oraz korzystać z letniej promocji „Wakacyjny CashBack od mPay-a”.

– Niezmiernie cieszy nas, że do długiej listy polskich miast umożliwiających płacenie za parkowanie przy pomocy mPay dołączyły trzy nowe ośrodki. Miasta na wybrzeżu są dla nas szczególnie istotne, ponieważ z jednej strony pozwalają dołączyć do grona zadowolonych użytkowników naszej aplikacji osobom wcześniej pozbawionym takiej możliwości, jak i zapewnić użytkownikom mPay wygodę płacenia komórką podczas wakacyjnych podróży. Oddając się wakacyjnym rozrywkom i rodzinnemu wypoczynkowi szkoda czasu na szukanie parko...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy