Dołącz do czytelników
Brak wyników

VML wśród 10 najlepszych agencji reklamowych świata według "Advertising Age" 2016 Agency A-List

Artykuł | 26 stycznia 2016 |
0 382
W najnowszym rankingu Agency A-List, ogłaszanym co roku przez magazyn „Advertising Age”, VML znalazł się na 9 pozycji wśród dziesięciu najlepszych agencji reklamowych z całego świata.  Twórcy rankingu wskazali, że rok 2015 był dla VML z jednej strony pełen wyzwań, z drugiej przełomowy, m.in. pod względem dynamiki rozwoju sieci, jak i rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami, z którymi agencja buduje długotrwałe relacje. Do sukcesu agencji przyczyniły się także rozwój portfolio poprzez rozszerzenie zakresu oferowanych usług, zwycięskie projekty news businessowe oraz wielokrotnie nagradzane kampanie. 
W najnowszym rankingu Agency A-List, ogłaszanym co roku przez magazyn „Advertising Age”, VML znalazł się na 9 pozycji wśród dziesięciu najlepszych agencji reklamowych z całego świata. 

Twórcy rankingu wskazali, że rok 2015 był dla VML z jednej strony pełen wyzwań, z drugiej przełomowy, m.in. pod względem dynamiki rozwoju sieci, jak i rozszerzenia współpracy z obecnymi klientami, z którymi agencja buduje długotrwałe relacje. Do sukcesu agencji przyczyniły się także rozwój portfolio poprzez rozszerzenie zakresu oferowanych usług, zwycięskie projekty news businessowe oraz wielokrotnie nagradzane kampanie. 
 
Redakcja magazynu przy tworzeniu listy 10 najlepszych agencji brała pod uwagę wiele elementów, m.in. kreatywność, innowacyjność,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy