VML Poland wdraża serwis internetowy mAuto

Aktualności
Dla swojego wieloletniego klienta - mBanku, agencja zaprojektowała i wdrożyła aplikację webową oferującą klientom prowadzącym działalność gospodarczą nowe pojazdy w usłudze mAuto. Serwis jest dostępny pod adresem https://mleasing.pl/mauto/.

Program mAuto to nowoczesny sposób finansowania samochodów osobowych i dostawczych, realizowany przez mLeasing. Opiera się na wysokiej wartości resztowej samochodu, zbliżonej do jego wartości rynkowej po zakończeniu umowy. Można powiedzieć, że korzystając z programu mAuto, klient spłaca w ratach tylko utratę wartości rynkowej samochodu. Zadaniem VML Poland było stworzenie serwisu, który przedstawi klientom usługę mAuto oraz pozwoli wybrać interesującą ofertę finansowania samochodu. Serwis umożliwia przeglądanie bazy dostępnych samochodów wg marki, wyposażenia, wysokości miesięcznej raty, okresu leasingu czy innych danych dotyczących sposobu finansowania. Po zapoznaniu się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wybranego modelu, użytkownik ma możliwość skontaktowania się z doradcą mLeasing w celu sfinalizowania transakcji.

POLECAMY

Aplikacja została wykonania z myślą o tym, aby użytkownik mógł maksymalnie szybko i bezproblemowo zweryfikować, czy szukany samochód znajduje się w ofercie mAuto oraz ile będzie kosztować przy określonych kryteriach, np. zmieniając...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy