Dołącz do czytelników
Brak wyników

Videopoker

Artykuł | 14 grudnia 2016 |
0 445
Komentariusze

Komentariusze

POLECAMY

Myślałem, że videopoker – to kiedy można postawić na jakąś kombinację czy coś takiego?

Czy jest jakaś różnica pomiędzy ruletką online oraz ruletką w prawdziwym kasynie? Chodzi mi o zasady lub szansę na wygranie?

Tak, to jest spektakularnie. Państwo napisali, że będzie turniej z ruletki? Jak to jest możliwe? Jest to bardziej podobne do turnieju na to, kto ma większe powodzenie :)

Jest to jakaś reprezentacja Las Vegasu w Niemczech?)

Scena z pokerem była wspaniały))

Artykuły

Rodzaje zakładów w bukmacherów

Miej powodzenie! W związku ze wzrostem popularności w branży usług bukmacherskich, pojawiają się nowe rodzaje zakładów sportowych, na które bukmacher przyjmuje zakłady od graczy. Dlatego wielu graczy, którzy właśnie stali na drogę stabilnego gracza i po raz pierwszy mają do czynienia z szeroką fertą zakładów, po prostu nie wiedzą, co im robić.

Za najbardziej podstawowy rodzaj zakładu uważane jest zwycięstwo jednej drużyny lub gracza, albo remis między nimi; W niektórych przypadkach można postawić zarówno na podstawowy czas meczu i tak i na cały mecz z dogrywką i karnymi. Rodzaje zakładów u bukmacherów na podwójny wynik meczu  też nie można nazwać trudnymi, w tym przypadku, można postawić na jedną z trzech możliwych opcji:

1. "1X" - zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis;

2. "12" - zwycięstwo pierwszej lub drugiej drużyny;

3. "X2" - zwycięstwo drugiej drużyny lub remis.

Ale na tym to się nie kończy – są różne rodzaje zakładów.

• Czas-Mecz. W tym przypadku gracz powinien podać wyniki pierwszej połowy i ogólnie całego meczu. Tego typu zakłady na mecze piłki nożnej są popularne w tych meczach, gdzie jest zdecydowany faworyt.

• Total. Tutaj gracz musi poprawnie określić całkowitą liczbę jakichś zdarzeń w ciągu gry. Na przykład, ogólny wynik, ilość autów, rzutów rożnych, zmian zawodnika, kart i t. p. Na przykład, jeśli w meczu piłki nożnej jedna drużyna zdobyła 7 rzutów rożnych, a druga 9 – ogólna suma będzie 16. Jeśli gracz  postawił na całkowitą liczbę rzutów rożnych większą niż 15 – to wtedy on wygrał.

• Dokładny wynik. Ten rodzaj zakładów sugeruje, że zawodnik pokaże dokładny wynik wydarzeń w grze. Na przykład, jaki będzie wynik meczu piłki nożnej w Angielskiej Premier League. Rodzaje zakładów sportowych.

• Zakłady spread. Tak samo jak i zakład na zwycięstwo.

Są to główne rodzaje zakładów bukmacherskich, ale nie wszystkie. Dzięki tym informacjom, nawet początkujący będzie w stanie poradzić sobie ze wszystkimi dostępnymi rodzajami zakładów oferowanymi przez bukmacherów.

Zakłady na piłkę nożną

Zarabiaj na zakładach na piłkę nożną. Fakt, że piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem w dniu dzisiejszym, chyba już nikt nie ma w tym wątpliwości. Miliony ludzi na całym świecie szaleją z powodu piłki nożnej. Jaki jeszcze inny turniej oprócz Pucharu Świata z piłki nożnej może na dwa tygodnie zebrać wokół ekranów telewizorów ponad miliard widzów z całego świata? Dlatego nie jest zaskakujące to, że zakłady na piłkę nożną, nie mają konkurencji z innymi dyscyplinami sportu na rynku gemblingowym. Oczywiście bukmacherzy

O popularności piłki nożnej wśród betterów wymownie powiedzą jej wskaźniki aktywności na rynku graczy piłkarskich na giełdach zakładów. Jeśli na mecz piłki nożnej Elitarnego Pierwszeńtwa Europejskiego mogą postawić 20-30 milionów dolarów, to na wielkie pojedynki tenisowe zwykle liczba nie przekracza 7 mln. W innych sportach liczby te są jeszcze niższe. A jeśli wziąć pod uwagę, że w weekendzie odbyłowa się kilkadziesiąt takich meczy, to staje się jasne, że wkrótce palmę pierwszeństwa z popularności wśród betterów piłki nożnej nie odda.

Limity zakładów są wysokie. Biorąc pod uwagę fakt, że piłka nożna jest najbardziej popularnym w naszych czasach sportem, nie jest zaskakujące, że piłka nożna tradycyjnie charakteryzuje się najwyższymi limitami zakładów. Duże kasyna zezw...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy