Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

9 stycznia 2019

Up&More dla sieci DeSilva

0 534
Z początkiem roku do grona klientów Up&More dołączyła sieć hoteli DeSilva. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę działań marketingowych w internecie: począwszy od optymalizacji widoczności serwisów DeSilva, przez aktywności reklamowe (w tym kampanie Google Ads), skończywszy na opiece nad kanałami social media.

Sieć hoteli DeSilva powstała w 2006 roku. Spółka rozwija się w oparciu o cztery marki własne (Desilva Premium, Desilva, Desilva INN, by Desilva), oraz, wpisujące się w strategię rozwoju
i synergię biznesową sieci, marki Accor – Mercure i Ibis. Obecnie w swoim portfolio posiada 17 hoteli na terenie całej Polski.

POLECAMY

Pierwszym zadaniem Up&More będzie przeprowadzenie pogłębionego audytu wszystkich serwisów DeSilva i wdrożenie strategii pod kątem SEO. Kolejnym krokiem będzie opracowanie planu i nadzór nad kampaniami reklamowymi. Równolegle, agencja rozpocznie działania
w kanałach social media spółki. Głównym zadaniem na cały 2019 rok jest rozwój widoczności Sieci w internecie.

– DeSilva to najprężniej rozwijająca się sieć hoteli w Polsce. Aby podtrzymać dynamikę wzrostu, szukaliśmy partnera, który wskaże nam odpowiedni kierunek w zakresie obecności
w internecie – mówi Iwona Donimirska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Sieci Hoteli DeSilva. – Agencja Up&More pokazała, że oprócz fachowej wiedzy, doskonale rozumie specyfikę branży hotelarskiej – dodała Donimirska.

– W relacjach z klientami stawiamy na partnerskie podejście, cieszę się, że taki model pracy przynosi efekty. DeSilva to kolejny klient, który powierza nam kompleksową obsługę swojej obecności w Sieci. – mówi Marzena Kamińska, Managing Partner w Up&More.

***

Agencja interaktywna Up&More stawia na analityczne, ilościowe podejście do marketingu online. Każde działanie musi być uzasadnione biznesowo i przeliczone na efekt. Agencja używa zaawansowanych narzędzi optymalizujących strony docelowe oraz prowadzone kampanie, aby uzyskiwać lepsze efekty biznesowe.

Up&More jest certyfikowanym Partnerem Premium Goog...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy