Dołącz do czytelników
Brak wyników

Trendbook E-commerce - nowa biblia trendów e-handlu

Artykuł | 28 kwietnia 2015 |
122
Wydany przez Grupę Unity Trendbook E-commerce to stworzony przez ekspertów branży przewodnik po dwudziestu najgorętszych światowych trendach e-commerce, w które warto zainwestować, aby odnieść spektakularny sukces.

Wydany przez Grupę Unity Trendbook E-commerce to stworzony przez ekspertów branży przewodnik po dwudziestu najgorętszych światowych trendach e-commerce, w które warto zainwestować, aby odnieść spektakularny sukces.

„Konsument ma w tym momencie potężną moc, może kupować produkty w całym kraju. A korzystając z mediów społecznościowych zarówno wypromować markę, jak i doprowadzić ją do upadku. Możemy powiedzieć, że klient urósł w siłę wielokanałowo” mówił na niedawnym II Kongresie Dyrektorów E-commerce Jorij Abraham, Director Research & Advise w Ecommerce Europe. Każdy, kto decyduje się na rozpoczęcie działalności opartej o e-commerce musi więc zadbać o swoich klientów w wielu kanałach. Aby skutecznie wdrożyć ideę omnichannel warto przyjrzeć się trendom, zarówno tym, które są naturalnym następstwem postępu technologicznego jak i tym, kreowanym przez światowych gigantów branży.

W dobie tak dużej dynamiki branży, śledzenie zmian rynku, przy jednoczesnym dbaniu o odpowiednie pozycje w wyszukiwarkach, spójność komunikacji oraz jakość usług to bardzo trudne do wykonania zadanie. Trendbook E-commerce precyzyjnie odpowiada na potrzebę zaznajomienia się z tym co nowego na światowym rynku, jest jednak przede wszystkim zestawem praktycznych rad jak wykorzystując powszechnie dostępne narzędzia i najnowsze trendy zdobyć i utrzymać ciągłe...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy