Dołącz do czytelników
Brak wyników

Total stawia na branded content

Artykuł | 26 września 2014 |
0 512
Spółki z grupy Dentsu Aegis Network, realizują opartą o branded content kampanię reklamową dla marki Total. Na potrzeby akcji przygotowano specjalny serwis www.teamtotal.pl. 

Spółki z grupy Dentsu Aegis Network, realizują opartą o branded content kampanię reklamową dla marki Total. Na potrzeby akcji przygotowano specjalny serwis www.teamtotal.pl

POLECAMY

Kluczowym elementem kampanii „Team Total”, do którego kieruje komunikacja we wszystkich kanałach, jest serwis internetowy www.teamtotal.pl. Jest to współtworzona przez  zespół trzech ekspertów i pasjonatów motoryzacji  strona, która jest skarbnicą wiedzy, inspiracji i ciekawostek dla polskich fanów sportów motoryzacyjnych. W skład zespołu Team Total wchodzą: Klaudia Podkalicka, najszybsza kobieta w ostatnim rajdzie Barbórki i Kia Picanto Cup, Waldemar Michalski mechanik i guru mistrzów kartingu z 40 letnim doświadczeniem w motorosportach oraz Jakub Wysocki były współpracownik Michaela Schumachera i ekspert od polskiego motorosportu. Na potrzeby serwisu przygotowano 28 filmów, w których Team Total opowie o wszystkim co związane jest z motorosportami, z perspektywy zawodników i mechaników. Widzowie nauczą się m.in. jak dokonywać prostych napraw w samochodzie, posiądą wiedzę nt. unikalnych detali i najnowszych technologii oraz będą mieli okazję zobaczyć porównania starych i nowych modeli popularnych samochodów.

Total konsekwentnie od lat wspiera kierowców i zespoły związane z motorosportami w Polsce i na świecie.- Mówi Ewa Kalinowska, Dyrektor Marketingu w Total. – Stworzenie platformy komunikacji www.teamtotal.pl jest naturalnym rozwinięciem globalnej strategii marki, w którym polskim fanom motorosportów prezentujemy naszych lokalnych ekspertów.

Serwis został zrealizowa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy