Dołącz do czytelników
Brak wyników

Technologia Oculus Rift w kampanii Forda - Mindshare Polska zachęca do przyjrzenia się Focusowi raz jeszcze

Artykuł | 30 października 2014 |
0 476
Akcja z wykorzystaniem Oculus Rift – technologii rzeczywistości wirtualnej – wspiera  wprowadzenie na rynek nowej generacji modelu Ford Focus. Za kompleksową realizację działań odpowiada Mindshare Polska.

Akcja z wykorzystaniem Oculus Rift – technologii rzeczywistości wirtualnej – wspiera  wprowadzenie na rynek nowej generacji modelu Ford Focus. Za kompleksową realizację działań odpowiada Mindshare Polska.

POLECAMY

W galeriach handlowych w pięciu miastach Polski prezentowana jest nowa generacja Forda Focusa. Auto, które dopiero niebawem będzie dostępne w Polsce, stanowi element wirtualnej rzeczywistości – samochód widoczny jest wyłącznie za pomocą technologii Oculus Rift. Tylko dzięki specjalnym okularom, użytkownik może dokładnie obejrzeć w 3D wnętrze nowego Forda Focusa oraz z zewnątrz podziwiać sylwetkę auta. Technologia Oculus Rift dostosowuje się do wymogów użytkownika – obraz z kamer 3D pokazuje dokładnie te elementy, na które uwagę chce zwrócić osoba korzystająca z okularów.

Mindshare_Ford_Oculus_In.jpg

– Nasza najnowsza akcja dla Forda jest pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, w ramach której marka albo produkt promowane są z wykorzystaniem Oculusa. Jest to szczególnie ważne, ponieważ Ford Focus w Polsce jest dość popularny, wiele osób go widziało, Oculusa natomiast nie, zatem stanowi on zachętę do przyjrzenia się Focusowi raz jeszcze. To trochę, jak w haśle „medium
is the message” – poprzez zastosowanie Oculusa komunikujemy przełomowość marki, jej nowoczesność, ale też zachęcamy do zapoznania się z samochodem osoby, które w innym wypadku nie miałyby motywacji, żeby to zrobić – powiedział Bartosz Sikora, Director,...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy