Dołącz do czytelników
Brak wyników

Targi Kreatywne See & Say- mija czas na zgłoszenia

Artykuł | 9 maja 2014 |
0 456
Klub Twórców Reklamy 23 i 24 maja br. organizuje targi kreatywne dla twórców, którzy chcieliby związać swoją karierę z branżą kreatywną i reklamową. Czas na zgłoszenia upływa 12 maja.

Klub Twórców Reklamy 23 i 24 maja br. organizuje targi kreatywne dla twórców, którzy chcieliby związać swoją karierę z branżą kreatywną i reklamową. Czas na zgłoszenia upływa 12 maja.

POLECAMY

See & Say to dwudniowe wydarzenie, łączące w sobie różnorodne elementy, takie jak konsultacje merytoryczne, wykłady czy pokazy filmów. Dzięki temu Targi Kreatywne spójnie łączą ze sobą sferę szeroko rozumianej kreacji i twórczości z biznesem.

W trakcie mających miejsce 23 maja w Cafe Kulturalna konsultacji, twórcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje portfolio najbardziej uznanym specjalistom w kraju, takim jak dyrektorzy kreatywni, designerzy, ilustratorzy, fotografowie, animatorzy, muzycy czy twórcy gier. Uczestnicy wydarzenia otrzymują w ten sposób możliwość uzyskania profesjonalnej konsultacji, a także wiele cennych i przydatnych rad pozwalających rozwijać dalej swoje umiejętności i talenty. Dla osób, które zrobią największe wrażenie na ekspertach czekają nawet propozycje odbycia stażu lub oferty pracy.

W konsultacjach odbywających się pierwszego dnia, mogą brać udział osoby pełnoletnie, chcące związać się z obszarem przemysłów kreatywnych i branży reklamowej oraz z dziedzinami często z nimi związanymi: Ilustracją, fotografią, designem/projektowaniem, grami/technologią, muzyką, modą, a także animacją/video.

Z kolei 24 maja w Galerii Zachęta odbędzie się pokaz najlepszych filmów wyłonionych w przeglądzie dla młodych reżyserów – Young Directors, do którego również do 12 maja można zgłaszać wszystkie formy video nieprzekraczające długością 15-stu minut. Przewodniczącym Przeglądu jest w tym roku Jacek Borcuch, ceniony reżyser, scenarzysta i aktor.

Również 24 maja, uczestnicy będą mieli okazję...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy