Targi eHandlu już 8 listopada!

Aktualności
E-commerce to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki na świecie. Obecnie wartość tego rynku w Polsce wynosi 35,5 mld zł - według przewidywań ekspertów w 2020 roku ma to już być 63 mld zł. Tak szybki wzrost generuje ogromne zapotrzebowanie na innowacje, które są aktualnie nieodłączną częścią branży. Co za tym idzie? Niemalże nieograniczone pole do działania dla młodych, dobrze prosperujących firm, których nieszablonowe rozwiązania są bardzo chętnie wdrażane przez e-biznesy na polskim rynku.

Już 8 listopada 2017 w Warszawie odbędą się XIII Targi eHandlu - największy event branży e-commerce w Polsce. Hala EXPO XXI ugości ponad 4000 osób prężnie rozwijających swoje biznesy online.

POLECAMY

 Na imprezie pojawi się blisko 140 wystawców. Zakres ich usług jest bardzo szeroki - od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje interaktywne.

Nie zabraknie także okazji do poszerzenia swojej wiedzy. W ciągu 7 godzin trwania eventu, na 3 scenach, odbędą się aż 24 prelekcje prowadzone przez ekspertów, którzy rozjaśnią nawet najbardziej złożone zagadnienia w tematyce e-commerce. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna tutaj: //targiehandlu.pl/#agenda

Targi eHandlu to świetna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych. Ze statystyk, jakie prowadziliśmy podczas ostatniej edycji, wynika że 30% naszych zwiedzających to właściciele firm e-commerce, a 42% to managerowie bądź CEO e-biznesów. Aby zmniejszyć do minimum dystans pomiędzy zwiedzającym a wystawcą, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie targów w formule “open space” - t...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy