Sztuka tankowania

Aktualności
Warszawa, 25 października 2016 – Początkujący kierowca zna już zasady ruchu drogowego, potrafi prowadzić auto i wie jak bezpiecznie poruszać się pod drodze. Teraz musi wyrobić w sobie odpowiednie nawyki dotyczące obsługi i eksploatacji samochodu.

Warszawa, 25 października 2016 – Początkujący kierowca zna już zasady ruchu drogowego, potrafi prowadzić auto i wie jak bezpiecznie poruszać się pod drodze. Teraz musi wyrobić
w sobie odpowiednie nawyki dotyczące obsługi i eksploatacji samochodu.

POLECAMY

 

Młody kierowca, który dopiero oswaja się z autem największą uwagę zwraca na to co może go spotkać na drodze – skomplikowane skrzyżowania, korki, niespodziewane sytuacje. Skupiony jest na pokonywaniu stresów i lęków związanych z pierwszymi podróżami. Nie może jednak zapomnieć o odpowiednim dbaniu o swój samochód – prawdopodobnie wytęskniony pierwszy wóz, do którego zawsze będzie miał sentyment. By auto służyło jak najdłużej, nie sprawiało kłopotów w użytkowaniu oraz nie zaskoczyło niespodziewanym postojem należy przede wszystkim pamiętać, by dostarczać mu paliwa najlepszej jakości. Taką możliwość daje firma Shell, której paliwa spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego kierowcy. Jest z czego wybierać.

 

Przegląd paliwowy dla początkującego kierowcy

Paliwa Shell FuelSave to wysokiej jakości paliwa zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy cenią mądre wybory i szukają  ekonomicznych rozwiązań. Zostały zaprojektowane, by pomóc przejechać na ich każdym litrze więcej. Powstały z ponad 100 lat doświadczeń Shell
w rozwoju paliw, a testując je naukowcy Shell przeprowadzili ponad 800 badań na trasach
o łącznej długości ponad 13500 kilometrów.

Paliwa Shell V-Power Nitro+ to zaawansowane technologicznie paliwa premium, które zostały stworzone, by skutecznie chronić silnik i wpływać na wydajność nawet w trudnych warunkach. Pomagają czyścić silnik z nagromadzonych osadów oraz chronić go przed tworzeniem się nowych. Pomagają chronić auto przed tworzeniem korozji na elementach układu paliwowego wykonanych z podatnych na nią metali. Zaś Technologia Modyfikacji Tarcia ogranicza tarcie i pozwala efektywniej dostarczyć energię ze spalania paliwa do napędzania samochodu.

Na szczególną uwagę zasługuje Shell V-Power Nitro+ Racing, 100-oktanowe paliwo, które pomaga dostarczać więcej mocy przez efektywniejsze spalanie. To najbardziej zaawansowane technologicznie paliwo Shell zostało opracowane we współpracy ze Scuderia Ferrari. Zawiera unikatowy zestaw dodatków Shell z formułą podwójnego działania, pomagający aktywnie czyścić i chronić silnik.

Również tankując Shell AutoGas kiero...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy